اجتماعیاخبار روزاخبار مهماقتصادیصنعت،معدن و تجارتفرهنگیویژه

تندیس زرین کارآفرینان مسئولیت پذیر به شرکت سامان نگار ایرانیان رسید

اقتصادناب_شرکت ارزیابی خسارت سامان نگار ایرانیان موفق به دریافت تندیس زرین همایش ملی کارآفرینان مسئولیت پذیر شد که این تندیس به شهرام شقاقی مدیرعامل شرکت سامان نگار اهدا گردید.

به گزارش اقتصادناب نخستین همایش ملی کارآفرینان مسئولیت پذیر با رویکرد نقش بنگاه‌های مسئولیت پذیر در پایداری و توسعه کسب و کار مورخ ۳۰ دیماه در مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار گردید.
سازمان صنعت، معدن و تجارت با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بنیاد تعاون و توسعه کارآفرینی استان تهران به منظور  پایش و دسته بندی کارآفرینان در حوزه‌های مختلف و تشویق ایشان به حفظ مسئولیت‌های اجتماعی و اقتصادی در جهت کاهش آسیب‌های ناشی از عدم مسئولیت‌پذیری مدیران کارآفرین به این موضوع پرداخت.

گفتنی است در این همایش شرکت ارزیابی خسارت سامان نگار ایرانیان موفق به دریافت تندیس زرین همایش ملی کارآفرینان مسئولیت پذیر شد که این تندیس به شهرام شقاقی مدیرعامل شرکت سامان نگار اهدا گردید.

ارزیابی عملکرد مسئولیت‌پذیری کارآفرینان در سطوح فردی و سازمانی از جمله موضوعات مهم در پیشبرد اهداف بند ۲۰ اقتصاد مقاومتی است. با در نظر گرفتن اینکه مسئولیت‌پذیری سازمانی یکی از ابزارهای پیشرفت اقتصادی است و حرکت در جهت تقویت آن موجب تأثیر مستقیم بر عملکرد سازمان می‌شود، اثربخشی رویکرد مذکور منوط به ارزیابی نتایج و تأمین هدف‌های سازمانی البته با مدیریت صحیح می‌باشد چرا که در شرایط حاضر کشور مسئولیت‌پذیری در مشاغل، جزء شروط لازم در بقای بنگاه‌های اقتصادی است.
شرکت‌کنندگان در همایش و نمایشگاه علاوه بر حضور در فرآیند ارزیابی امکان بهره‌مندی از کارگاه‌ها و پنل‌های تخصصی را نیز در اختیار داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا