اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

تمبر یادبود پنجمین سالروز تاسیس بیمه سرمد رونمایی شد

تمبر یادبود پنجمین سالروز تاسیس بیمه سرمد رونمایی شد
اقتصاد ناب_همزمان با هفته وحدت و در آستانه میلاد با سعادت رسول اکرم (ص)، طی مراسمی تمبر یادبود پنجمین سالروز تاسیس بیمه سرمد رونمایی و ابطال شد.
به گزارش پایگاه خبری اقتصادناب، در مراسم ابطال تمبر یادبود پنجمین سالروز تاسیس این شرکت که با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد، همچنین از نماد تبلیغاتی مشترک بانک صادرات و بیمه سرمد نیز رونمایی شد.
در این مراسم، معاونین و مدیران بیمه سرمد گزارش مختصری از عملکرد واحد های تحت مدیریت خود در شرکت در پنج سال گذشته ارایه کردند.
دکتر غلامرضا کاظمی دینان مشاور بیمه سرمد طی سخنانی با اشاره به اینکه بیمه سرمد شرکتی جوان و پویاست گفت: بیمه سرمد به مدد جوان گرایی و بهره مندی از سرمایه انسانی تحصیلکرده، جوان، چابک و خلاق آینده روشنی در پیش دارد.
وی ضمن تاکید بر تعهد سازمانی، افزود: وجود تعلق خاطر به سازمان و میزان سودآوری آن تاثیر بسزایی در عملکرد یک سازمان در بلند مدت خواهد داشت.
در مراسم پنجمین سالروز تاسیس بیمه سرمد دکتر مجتبی کاتب رئیس هیات مدیره، روح اله علیپور عضو هیات مدیره و معاون مالی و اداری، معاونین و مدیران شرکت حضور داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا