اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهفرهنگیویژهپیشخوان

تقدیر مدیر بیمه دانا از مولفان و پژوهشگران

اقتصادناب_شرکت بیمه دانا به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، از همکاران مولف و پژوهشگر خود با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی کرد.

به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی بیمه دانا، هدف از این اقدام انگیزشی، تقدیر و تشکر از همکاران مولف و پژوهشگری است که با اندیشه پویا و تلاش تحسین برانگیز خود در جهت توسعه فرهنگ بیمه گام برداشته‌اند.

کاردگر نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا ضمن تقدیر از پژوهشگران این شرکت با اشاره به نقش و تاثیر مطالعات پژوهشی در رشد و بالندگی سازمانی گفت: امروزه دانایی درکنار سرمایه از عوامل اصلی تولید محسوب می شود. ویژگی اقتصاد دانائی برخلاف اقتصاد‌های مبتنی بر نهاده‌های سنتی کار و سرمایه در این است که هر اندازه دانایی در فعالیت‌ها اضافه شود، تولید به ‌میزان بیشتری افزایش پیدا می‌‌کند.

وی با تاکید بر اینکه کسب دانش و مهارت پژوهشی، می‌تواند در توسعه تکنولوژیکی در همه سطوح ملی، بخشی و بنگاهی به پیشرفت جامعه یاری رساند. افزود: توسعه هماهنگ تکنولوژی، ماشین‌افزار، سازمان‌افزار و اطلاعات‌افزار را پژوهش به تحرک وا می‌دارد و پیشرفت اقتصادی و تکنولوژیکی به‌بار می‌آورد.

مدیرعامل بیمه دانا در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه دانایی از پژوهش و پژوهشگری ایجاد می شود، از تلاش و مساعی همکاران پژوهشگر بیمه دانا قدردانی و ابراز امیدواری کرد در سایه افزایش تلاش‌ها و تعامل سازمانی، جایگاه بیمه دانا بیش از هر زمانی ارتقاء یافته و نقش سازنده‌ای در رشد و توسعه فعالیت‌های بیمه‌ای ایفا کند.

گفتنی‌است:دکترکاردگر‌‌ازحمیدعلیجانی-بهروزمیرزایی-حوریااصل‌فلاح-سعیدکاظمی-علی‌اصغربختیاری-علی‌آذری-بهزادمحرابیان-مسعودجهانگیری‌زاده-محسن‌توکل-محمدتقی‌ضیایی‌فرد-جوادرمضانی-ابراهیم‌قوامی‌پور-حمیدرضامحمدی اوجان-فرزانه‌محمدحسین-محسن میری-علی پارسامنش و علی‌رسا به پاس تلاش‌های درخور توجه تجلیل کرد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا