اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوانکرمانشاه

تشریح کمک های مالی بیمه پاسارگاد به زلزله زدگان کرمانشاه

 

اقتصارناب_همکاران و نمایندگان پاسارگادی در حرکتی انسان دوستانه و خیرخواهانه کمک های بی دریغ خود را به هموطنان آسیب دیده غرب کشور تقدیم کردند.

به گزارش اقتصادناب، چندی پس از وقوع زلزله دلخراش و غم بار در کرمانشاه، همکاران و نمایندگان بیمه پاسارگاد با حضور در منطقه و یا از طریق همکاران داوطلب که در میان هموطنان غرب کشور حضور داشتند، کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به دستان هموطنان مان رساندند. همکاران و نمایندگان از تهران و سایر شهرهای کشور در این طرح عظیم سهیم بودند کمک های نقدی همکاران به شماره حساب اعلامی بانک پاسارگاد واریز شد تا قطره قطره جمع شده و به هموطنان عزیزمان رسانده شود. اما در این رابطه قسمت اعظمی از کمک های نقدی و غیرنقدی دیگر از طریق شعبه کرمانشاه به دست مردم عزیز منطقه رسانده شد. همچنین کارکنان و نمایندگان شعبه سنندج و دیگر واحدهای شرکت با جمع آوری کمک های نقدی داوطلبانه از محل وجوه جمع آوری شده در دی ماه ۱۳۹۶ تعداد ۶ دستگاه کانکس و ۴ دستگاه حمام و دستشویی سیار خریداری کرده و به زلزله زدگان شهرستان ثلاث باباجانی تقدیم کردند.

همچنین در این راستا، به نقل از روابط عمومی بانک‌پاسارگاد با مشارکت شرکت هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد، از محل منابع خود بانک و همچنین کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده اقداماتی از جمله استقرار و تجهیز مرکز درمانی صحرایی مجهز به۲۰ تخت بستری و ارائه خدمات ۲۴ ساعته شامل ویزیت، آزمایشگاه، سونوگرافی و توزیع دارو به صورت رایگان در منطقه ازگله کرمانشاه، تهیه و توزیع تعداد ۱۰ هزار تخته پتو با همکاری فرمانداری و هلال‌احمر در مناطق مختلف زلزله زده، خرید ۶۰۰ چادر اسکان موقت و توزیع آن در سطح روستاهای زلزله‌زده (برخی از این چادرها در قالب ایجاد کمپ مسکونی در مجاورت مرکز درمانی صحرایی برپا شده‌است)، تهیه و تحویل ۲۲ چادر امدادی در ابعاد بزرگ به درخواست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به منظور برپایی خانه‌های بهداشت موقت در روستاهای زلزله‌زده، تهیه و تحویل ۶۴ چادر اسکان به درخواست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به منظور اسکان کارکنان بهداشت و درمان منطقه ثلاث باباجانی و سرپل ذهاب، اعزام ۶ تیم‌ روانشناسی خبره به منظور ارائه خدمات مشاوره به بازماندگان به‌ویژه کودکان مناطق زلزله‌زده، ارائه خدمات ویزیت سیار به همراه توزیع دارو و اقلام بهداشتی در قالب اعزام کامیونت تخصصی خدمات پزشکی به روستاهای زلزله‌زده، ارسال میزان قابل‌توجهی نایلون به منظور پوشاندن و حفاظت از چادرها در برابر بارش برف و باران، خرید و استقرار ۴ عدد کانکس سرویس بهداشتی سیار برای استفاده هموطنان زلزله‌زده و اهدای ۲ دستگاه آمبولانس و ۱۰ دستگاه دیالیز به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (از محل کمک‌های سرمایه‌انسانی بانک به صندوق مهر پاسارگادی و اختصاص هزینه چاپ سررسید و تقویم در سال۹۷) انجام داده‌است.

ساخت و انتقال ساختمانی پیش‌ساخته به مساحت ۲۷۶ مترمربع به شهرستان سرپل ذهاب و تحویل آن به مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مزبور جهت استفاده به‌عنوان مرکز آموزش کودکان استثنایی و ساخت سالنی پیش‌ساخته به مساحت ۱۹۶ مترمربع و نصب آن در محوطه بیمارستان سرپل ذهاب با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از جمله اقدامات شرکت لیزینگ پاسارگاد در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه است. همچنین تهیه ۱۲۰۰ تخته پتو به همراه ۲ کامیون بسته مواد غذایی و توزیع آن در مناطق زلزله‌زده به‌عنوان اقدامات شرکت میدکو به شمار می رود. شرکت فناپ نیز با برگزاری ۲ پویش درخت آرزوها با هدف برآوردن آرزوهای کودکان و نوجوانان روستایی در مناطق زلزله‌زده و همچنین کلاس آرزوها با هدف تجهیز مدارس روستایی برای سال تحصیلی جدید و تهیه لوازم مدرسه برای دانش‌آموزان روستایی مناطق زلزله‌زده در این مناطق حضور فعال داشت.

گفتنی است ضمن قدردانی از هم‌میهنان برای حضور فعال و واریز کمک‌های خود به حساب اعلام شده در بانک‌پاسارگاد بخشی از اقدامات بانک‌پاسارگاد از محل جمع‌آوری کمک‌های مردمی به این مناطق انجام شده‌است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا