اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

تحلیل‌گری و نظارت، کار ویژه حوزه پشتیبانی شعب بیمه دانا

 

اقتصادناب_قائم مقام مدیرعامل بیمه دانا،تقویت ادبیات مالی،تحلیل‌گری و نظارت را از عوامل و پارامتری‌های اساسی برای کارکنان شعب،بویژه معاونان پشتیبانی عنوان کرد.

به گزارش اقتصادناب نقل از روابط عمومی بیمه دانا،حسین حسینی در گردهمایی معاونان پشتیبانی و مسئولان مالی شعب سراسر کشور که در سالن اجتماعات دکتر فرهندی ساختمان سعدی برگزار شد،با تأکید بر ضرورت بررسی و رفع مشکلات شعب بیان کرد:قلب تپنده و رکن اساسی شرکت،امور مالی آن است و بدون شک اثرگذارترین افراد در این مجموعه فعالند،پس ضروری است با توجه به این موضوع،کارکنان بویژه معاونان پشتیبانی و مسئولین مالی با ظرافت وظایف محوله خود را به سرانجام رسانند و با پیگیری‌های جدی در پی حفظ منافع شرکت باشند.

البته این موضوع را نباید فراموش کرد که اشراف به امور مالی از ویژگی‌های برجسته رؤسای شعب است و برای موفقیت در کار همه کارکنان شعب باید از انعطاف‌پذیری کافی برخوردار باشند و ضمن تعامل با بخش فنی،ادبیات مالی خود را نیز تقویت کنند.

حسینی در ادامه افزود:داشتن اطلاعات دقیق از وضعیت سود و زیان شعبه و آنالیز امور مالی از ابزارهای لازم جهت نظارت بر امور مختلف بوده و به منظور تقویت نظارت بر عملکردها حتی می‌توان برخی از اختیارات را به معاونان پشتیبانی واگذار کرد.در این راستا آموزش کارکنان شعب در خصوص آشنایی با نرم افزار داشبورد مدیریتی مورد تأکید است و امیدواریم با این سیستم،وضعیت مالی شعب از سامان بیشتری برخوردار شود.

در پایان این نشست حسینی،قائم مقام شرکت بیمه دانا برگزاری آزمون استعداد‌یابی و تست شخصیتی را برای ارتقای وضعیت شغلی کارکنان ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد با رفع دغدغه کارکنان شعب،از این پس همه همکاران برای شعبه‌داریِ مناسب و شایسته با نگاه خاص به امور و تقویت ابزارهای نظارت،بپردازند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا