اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

تاکید مدیرعامل بیمه ایران براهمیت اطلاع رسانی به موقع در پیشگیری وقوع بحرانها درحوزه های اقتصادی

به گزارش اقتصادناب، محسن پورکیانی در بیست و دومین جلسه شورای اطلاع‌رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی افزود: با تغییر سیاست‌های فروش اعتباری و دفع پورتفوهای زیان‌ده، توانستیم مشکلات مربوط به اعتبارات را با کمترین حاشیه پشت سر بگذاریم.

پورکیانی با بیان اینکه یکی از وظایف صنعت بیمه، سرمایه گذاری است، گفت: در سایر شاخص ها نیز علاوه بر کاهش ۲۸ درصدی بدهی‌ها، شاهد افزایش سهم بیمه ایران در رشته های مختلفی بودیم که این موفقیت‌ها نتیجه همدلی میان کارکنان و مدیریت و همچنین اقبال عمومی نسبت به این شرکت است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یکی دیگر از وظایف شرکتهای بیمه را تقسیم ریسک عنوان کرد و گفت: نمونه بارز این اقدام، پرداخت خسارت ۹۴ میلیون یورویی به پتروشیمی بوعلی است که با تقسیم ریسک توانستیم بار مالی آنرا با سایر شرکتهای بیمه توزیع کنیم.

در ادامه این نشست، سیدمالک حسینی، مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد ضمن تبریک سالروز تاسیس شرکت بیمه ایران و همچنین روز ملی بیمه اطمینان بخشی به مردم و کاهش ریسک ها را از جمله پیش نیازهای مربوط به بهبود شاخص امید به زندگی برشمرد.

در ادامه بیست و دومین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت اقتصاد، برنامه های مربوط به بزرگداشت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شامل،  افتتاح پروژه ها و ارایه گزارش عملکرد مقایسه‌ای مجموعه وزارت اقتصاد و تهیه کمپین مربوطه مورد بحث و بررسی اعضای این شورا قرار گرفت.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا