اخبار مهماقتصادیبیمههرمزگانویژهپیشخوان

تأکید مدیرعامل بیمه ایران بر نقش‌آفرینی پررنگ در هرمزگان

اقتصادناب_آقایان پورکیانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران، رحیمی باغ ابریشمی عضو هیات مدیره، اعلایی معاون توسعه مدیریت و منابع، آریان پور معاون حقوقی، امور استانها و شعب و ترابی مدیرکل پشتیبانی بیمه ایران امروز و با هدف بررسی و تبیین اهداف کلان این شرکت به استان هرمزگان سفر کردند.
 به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی بیمه ایران، آقای پورکیانی در نخستین برنامه این سفر از شعبه بندرعباس شرکت بازدید و با همکاران دیدار و گفتگو کرد.
 مدیرعامل بیمه ایران سپس با استاندار هرمزگان دیدار کرد و با اشاره به وجوه خاص اقتصادی هرمزگان و شهر بندرعباس گفت: چنین استانی با برخورداری از مولفه‌های ارزشمندی چون دسترسی به آبهای آزاد، بنادر، پالایشگاه، فولاد و صنایع معدنی نیازمند نقش آفرینی بیمه ای از جانب بیمه‌گری است که در جایگاه بالایی قرار گرفته باشد که سوابق و توانمندی بیمه ایران آنرا از سایر شرکتها متمایز می سازد.
محسن پورکیانی افزود: بیمه ایران آمادگی دارد تا در قدم نخست، بیمه ‌نامه‌های جامعی با ماهیت آتش‌سوزی و سیل و زلزله بصورت پوشش همگانی و کلان برای همه استان ارائه دهیم.
 در ادامه این سفر، مدیرعامل و رییس هیئت مدیره بیمه ایران به اتفاق هیأت همراه از پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس بزرگترین پالایشگاه تولید کننده بنزین و گازوییل کشور بازدید و با مدیرعامل آن دیدار و گفتگو کرد که طرفین برای ارائه خدمات بیمه‌ای به تفاهم اولیه رسیدند
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا