اخبار مهماقتصادیبیمهپیشخوان

بیمه‌ها موظف به ارائه خدمات ناباروری هستند

” اقتصادناب_نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: بیمه‌ها موظف به ایجاد پایه‌های بیمه‌ای برای کاهش هزینه‌های درمان ناباروری هستند. “
به گزارش اقتصادناب، محمدحسین قربانی کاهش رشد جمعیت را یکی از معضلات امروزه کشور دانست و اظهار کرد:با توجه به توسعه فضاهای بهداشت و درمان در سراسر کشور متاسفانه نمودار رشد جمعیت قابل توجه و مطلوب نیست.
وی بالا رفتن سن ازدواج و کاهش علاقه زوج‌های جوان برای فرزندآوری را از دلایل کاهش رشد جمعیت برشمرد و افزود:درصد قابل توجهی از زوج‌های جوان دچار بیماری ناباروری هستند و مرکز جهاد دانشگاهی بستر بسیار خوبی برای ارائه خدمات به این افراد ایجاد کرده است.
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در بودجه عمومی کشور و برنامه ششم توسعه جایگاهی برای جهاد دانشگاهی در نظر گرفته شده تا این نهاد انقلابی بتواند بهتر به خانواده‌های نابارور کمک کند.
قربانی با اشاره به هزینه سنگین درمان ناباروری عنوان کرد:بیمه‌ها موظف به ایجاد پایه‌های بیمه‌ای برای کاهش هزینه‌های درمان ناباروری هستند.
وی مرکز جامع زنان ودرمان ناباروری جهاد دانشگاهی همدان را جز مراکز خوب درمان ناباروری در کشور معرفی کرد و گفت:جمعیت زوج‌های نابارور قابل توجه است که با کمک ما و میل آنها در فرزندآوری نمودار جمعیت رشد چشمگیری خواهد داشت.
قربانی مراکز جامع سرطان،قلب و درمان ناباروری را از مراکز درمانی لازم برای بانوان در سطح استان‌ها برشمرد.
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا