اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

بزرگترین شرکت بیمه مناطق آزاد کدام بیمه است؟

 

به گزارش اقتصادناب حسن اسلامی پناه شامگاه دوشنبه در دیدار با حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، اظهار داشت: براساس ارزیابی‌های صورت‌گرفته از سوی سازمان بیمه مرکزی و آمارهای موجود، بیمه ایران معین رتبه نخست توانگری مالی در کشور را در اختیار دارد و به عنوان بزرگترین شرکت بیمه‌ای در این مناطق آزاد است.

وی افزود: ارائه خدمات بیمه‌ای هر چه بیشتر به صاحبان صنایع و سرمایه در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از برنامه‌های مهم این بیمه است.

سرپرست بیمه ایران معین تصریح کرد: سرمایه‌گذاران، صاحبان صنعت و فعالان تجارت در این مناطق باید از سرمایه خود در همه حال حفاظت کنند که در این راه شرکت‌های بیمه‌گر حامی و شریک آنها بشمار می‌روند.

اسلامی‌پناه با اشاره به نقش مهم صنعت بیمه در شکوفایی اقتصادی، گفت: برپایه مکانیزم بیمه‌ای بخشی از ریسک و خطر سرمایه‌گذاری از صاحبان سرمایه و کارآفرینان خریده می‌شود و این حمایت نقش مهمی در رشد و شکوفایی اقتصاد و آرامش خیال سرمایه‌گذاران دارد.

وی در تشریح جایگاه و فعالیت‌های شرکت بیمه ایران معین گفت: این شرکت تنها در مناطق آزاد تجاری صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی فعال است.

سرپرست بیمه ایران معین در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به در پیش بودن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: همزمان با دهه فجر امسال، ساختمان جدید بیمه ایران معین شعبه قشم که با مجوز سازمان منطقه آزاد قشم نوسازی و بازسازی شده، به بهره‌برداری می‌رسد.

اسلامی‌پناه با بیان اینکه عمر ساختمان قدیم بیمه ایران معین شعبه قشم در حدود ۳۰ سال بود، افزود: در این پروژه از بهترین مصالح استفاده شده و براساس بروزترین استانداردهای روز ساختمان سازی احداث شده است.

وی، هزینه ساخت این ساختمان را ۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این پروژه با زیربنای ۴۵۰ متر مربع احداث شده است.

تاکنون خدمات بیمه ایران معین در قشم مطلوب بوده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این دیدار با اشاره به نقش مهم بیمه در شکوفایی اقتصاد، گفت: بیمه‌ها باید سطح خدمات خود را هر روز بیشتر از گذشته کنند تا مردم بهره خوبی از این خدمات داشته باشند.

حمیدرضا مومنی با تاکید بر اینکه خدمات بیمه‌ای باید براساس نیاز منطقه باشد، تصریح کرد: شرکت‌های بیمه‌ای باید برای افزایش خدمات در مناطق آزاد برنامه داشته باشند و براساس آن عمل کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون خدمات شرکت بیمه ایران معین در قشم مطلوب بوده است، گفت: بیمه صنعتی تاثیرگذار در حوزه اقتصاد و اشتغال مستقیم و غیرمستقیم است و این صنعت در اقتصاد و بازار سرمایه یکی از بخش‌های پیشرو و مهم است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا