اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیبیمهپول وسرمایهپیشخوان

برند بیمه سرمد دستخوش گروکشی های سیاسی و اقتصادی

اقتصادناب_نقش عموی عضو پیشین هیات مدیره یک شرکت بزرگ بیمه در حوادث اخیر بیمه سرمد چیست؟!

در حالیکه بیمه مرکزی تحولات بیمه سرمد را رصد می کند؛ اما همچنان تحرکات اعضاء هیات مدیره بیمه سرمد در رسانه ها ادامه دارد و به تازگی اعضا هیات مدیره علیه یکدیگر نیز موضع گیری می کنند. نکته جالب اینجاست مستنداتی دیده شده که پای خویشان عضوهیات مدیره سابق یکی از شرکتهای بزرگ بیمه نیز به نابسامانی های سرمد باز شده است.

به گزارش اقتصادناب در حالیکه بیمه مرکزی تحولات بیمه سرمد را دنبال و رصد می کند اما همچنان تحرکات اعضاء هیات مدیره بیمه سرمد در رسانه ها ادامه دارد و به تازگی اعضا هیات مدیره علیه یکدیگر نیز موضع گیری می کنند. نکته جالب اینجاست ، مستنداتی دیده شده که پای خویشان عضوهیات مدیره سابق یکی از شرکتهای بزرگ بیمه نیز به نابسامانیهای سرمد باز شده است.

از طرفی یمنی عضو هیات  مدیره ، خود را در رسانه ها مدیرعامل پیشنهادی بیمه سرمد معرفی می کند و از سوی دیگر تحرکاتی علیه کاتب که خود در تیررس نقد حوادث اخیر است، صورت می گیرد که نشان از چندپارگی در بیمه سرمد است.

به نظر می رسد اگر همین طور پیش برود کارکنان میانی نیز علیه یکدیگر به تحرکات دست می زنند و این می تواند زنگ خطری هشدار گونه برای برند بیمه سرمد باشد.

اما نکته جالب توجه اینجاست که اخیرا مستنداتی دیده می شود که از دخالت عموی عضو هیات مدیره پیشین یک شرکت بزرگ بیمه ای خبر می دهد.

موضوع ازین قرار است که عموی این عضو هیات مدیره که از یک شرکت بزرگ بیمه با حواشی بسیاری برکنار شد،  به عنوان مشاور رئیس هیات مدیره سرمد ایفاء نقش می کرده و ملکی را به بیمه سرمد فروخته است.

حال سوال اینجاست ماجرای فروش این زمین به بیمه سرمد چیست که سبب شده تحرکاتی توسط این خانواده در شبکه های اجتماعی و برخی رسانه های خاص علیه بیمه مرکزی که با استقرار در بیمه سرمد مشغول رصد وقایع ان است،صورت  گیرد.

نکته قابل توجه اینجاست که تاجگردون مدیر عامل خلع شده بیمه سرمد که زمانی مورد وثوق هیات مدیره بود، در نامه خداحافظی خود که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، به برخی تخلفات صورت گرفته اشاراتی داشته است.

از جمله تاجگردون اشاره ای به معاملات و پرونده های  کالج،  ارش، ساری،  ایساتیس، فیلیمو، شعبه مشهد ومعاملات املاک داشته است.

با توجه به آنچه گذشت، پرواضح است که اوضاع بیمه سرمد در شرایط فعلی ناگوار بوده چرا که علاوه بر اختلافات هیات مدیره که سبب چند دستگی در بیمه سرمد شده تا جائی که علیه یکدیگر در رسا نه ها قلم می زنند، خرید و فروش های خاص املاک نیز توسط مشاوران مدیران کلیدی به گرهی ناگشودنی تبدیل شده است.

به نظر می رسد، بیمه مرکزی که به عنوان نهاد نظارت نظارتی بیمه ای در حال بررسی اتفاقات بیمه سرمد است، از رصد این اتفاقات غافل نبوده و همین امر سبب واکنش های نامتعارف قوم و خویشان خانوادگی مشاوران شده است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا