اخبار روزاخبار مهماستارت آپ هااقتصاد و داراییصنعت،معدن و تجارتعلم و فناوریپول وسرمایهکارآفرینان

بازدید مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک از غرفه های نمایشگاهی در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی

 

اقتصادناب_علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک و هیات همراه از غرفه های نمایشگاهی در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی بازدید کردند.

به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی، در حاشیه هشتیمن نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در راستای همکاری با تولید کنندگان و قطعه سازان ریلی و به منظور حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با تامین کنندگان، تولیدکنندگان و تامین بخشی از قطعات مورد مصرف سال ۱۴۰۰ خود، از غرفه شرکت های حاضر در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در این بازدید اظهار داشت: در حال حاضر شکاف قیمتی زیادی بین تولید کننده و مصرف کننده در بازار شکل گرفته است و سود این اختلاف قیمت به جیب واسطه گران می‌رود. برای ایجاد تعادل باید «رانت شکاف قیمتی» در معاملات فولاد حذف شود.

قبادی تاکید کرد: حذف واسطه ها یکی از ارزشمندترین کارهای ممکن در صنعت حمل و نقل ریلی و تعمیرات محسوب می شود و این امر باعث کاهش قیمت کالاها و خدمات و همچنین در راستای حمایت از تامین کنندگان و به ویژه تولید کنندگان قطعات یدکی و مصرفی صنعت ریلی است.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: شرکت چند وجهی فولاد لجستیک جهت تامین بخشی از قطعات مورد مصرف سال ۱۴۰۰ خود با تولید کنندگان و قطعه سازان همکاری مستقیم خواهد داشت و این امر باعث کاهش قیمت تمام شده کالا و حذف واسطه گران است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا