اخبار مهماقتصادیبیمهفرهنگیویژهپیشخوان

انتخاب مقالات برتر پنجمین همایش مدیریت ریسک و بیمه

اقتصادناب_مقالات شرکت ‌‌کنندگان پنجمین همایش مدیریت ریسک و بیمه از سوی داوران علمی این همایش انتخاب شدند.

به گزارش اقتصادناب از روابط‌عمومی و اعلام دبیر پنجمین همایش مدیریت ریسک و بیمه، از میان مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش، سه مقاله برای ارایه در همایش و پنج مقاله در بخش پوستری برگزیده شدند.

زینب حمیدی‌فر گفت: بسیاری از مدیران و کارکنان شرکت‌های بیمه، پژوهشکده بیمه و بیمه‌مرکزی و نیز دانشجویان فعال مقالات خود را به دبیرخانه همایش فرستادند که داوران خبره و نامی صنعت بیمه آن‌ها را بررسی و ارزیابی کردند و مقالات برتر انتخاب شدند.

وی خاطرنشان‌کرد: مقالاتی با عناوین تدوین الگوی ریسک‌پذیری شرکت‌های بیمه بر پایه قابلیت‌های بازاریابی پوشایی و ریسک‌پذیری مشتری (فواد کوهزادی و یوسف محمد کریمی)، واکاوی الزامات، چالش‌ها و راهکارهای مشتری‌مداری در صنعت بیمه (محمدابراهیم پورملکی و حجت‌ا.. لباف) و طبقه‌بندی مشتریان براساس شاخص سوداوری با استفاده از تجزیه و تحلیل مه داده‌ها (Big Data) (سید محمد عباس زادگان، فرامرز خجیر انگاسی، زهره جوادی و زهرا گودرزی) به‌ترتیب حایز رتبه اول تا سوم در حوزه مقالات قابل ارایه شده در همایش شدند.

وی تصریح‌کرد: مقالات مدیریت ریسک در صنعت بیمه از منظر ساختار بازار (ابراهیم کاردگر، مهدی احراری و حمیدرضا محمدی‌اوجان)، بررسی عوامل اثرگذار بر فروش و حفظ بازار (سحر بزرگ‌نیا)، شناسایی ویژگی‌های نیروی‌های فروش کارامد بیمه‌های زندگی (حسینعلی بختیار نصرآبادی و فرزانه سلیمانی)، مشتری‌مداری در صنعت بیمه؛ سا‌زمان‌های پاسخگوی سریع (FRO) ابزاری برای ایجاد مشتری‌مداری در صنعت بیمه (سعید نعمتی و زهرا جافری) و سنجش عوامل موثر بر توسعه بازاریابی فن‌اورانه در خدمات بیمه‌ای (بهزاد سالمی و محمدحسن حسین‌زاده) در بخش پوستری پذیرفته شده‌اند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا