اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیبیمهپول وسرمایهپیشخوان

اقدام قابل تقدیر بیمه آرمان در تجلیل از مدیر عامل پیشینمدیرعامل و هیئت مدیره بیمه آرمان از علیرضا بیانیان تجلیل کردند

اقتصادناب_در راستای تجلیل از مقام والای معلم و با هدف تقدیر از پیشکسوتان صنعت بیمه ، در روز معلم از علیرضا بیانیان مدیرعامل اسبق بیمه آرمان در همایش نشست سالانه رؤسای شعب و نمایندگان برتر این شرکت تجلیل بعمل آمد.

 

به گزارش اقتصادناب به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان در راستای تجلیل از مقام والای معلم و با هدف تقدیر از پیشکسوتان صنعت بیمه ، در روز معلم از علیرضا بیانیان مدیرعامل اسبق بیمه آرمان در همایش نشست سالانه رؤسای شعب و نمایندگان برتر این شرکت تجلیل بعمل آمد.

 

‎علیرضا بیانیان که سالها سکان هدایت بیمه آرمان را عهده دار بود توسط  مجید قلی پور مدیرعامل ؛ حمیدرضا امیرحسنخانی نایب رئیس هیات مدیره و معاون اجرایی و ‌ همچنین داوود الماسی عضو و دبیر هیئت مدیره بیمه آرمان با اهدای تقدیرنامه مورد تجلیل قرار گرفت .

 

در این مراسم مجید قلی پور با آرزوی سلامتی برای ایشان از بیانیان به عنوان گنجینه ارزشمند علم و تجربه در صنعت بیمه یاد کرد و در ادامه علیرضا بیانیان طی سخنانی کوتاه با قدردانی از این اقدام مدیرعامل و همینطور اعضای هیئت مدیره ، برای پیشرفت روز افزون بیمه آرمان و همینطور تعالی این شرکت در صنعت بیمه آرزوی موفقیت کرد.

 

گفتنی است، بیانیان از پیشکسوتان صنعت وسعه را نیز

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا