اخبار مهماقتصادیدلار و ارزویژهپیشخوانکرمانشاه

اقتصادناب_کرمانشاه؛۵۷ هزار دلار قاچاق در کرمانشاه کشف شد

اقتصادناب_مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در مسیر سرپل‌ذهاب به کرمانشاه ۵۷ هزار دلار ارز را کشف کردند

57 هزار دلار قاچاق در کرمانشاه کشف شد

به گزارش اقتصادناب از کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه، داریوش جودکی اظهار داشت: با توجه به قیمت ارز دولتی، قیمت ارز برای برنامه‌های واردات دارو و دیگر کالاهای اساسی مشخص شده و با دلالان و سودجویان بشدت برخورد خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: یکی از اولویت‌های تعزیرات حکومتی در شرایط کنونی رسیدگی سریع و متقن به تخلفات اقتصادی از جمله تخلفات بازار ارز است.

وی افزود: خروج ارز از کشور برای متخلفان جذابیت و سودآوری و برای کشور باعث خروج ارز و از بین رفتن ذخایر ارزی و کالاهای داخلی و باعث وخامت بازار داخلی را موجب می‌شود.

جودکی با بیان اینکه با توجه به قیمت ارز دولتی گفت این ارز برای برنامه‌های واردات دارو و دیگر کالاهای اساسی مشخص شده و با دلالان و سود جویان به‌شدت برخورد خواهد شد، افزود: دولت به دلیل شرایط کنونی و ضرورت حفظ منابع ارزی کشور و جلوگیری از فشار مضاعف به اقشار مختلف جامعه مبارزه جدی با قاچاقچیان کالا و ارز را در دستور کار خود دارد.

وی از شهروندان خواست به محض مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی-ارزی سریعا گزارش تخلف را به سامانه پیامکی رایگان ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ ارسال و یا با تلفن ۱۲۴ تماس حاصل نمایند تا بدون فوت وقت نسبت به بررسی گزارش، اعمال قانون و اعلام نتیجه به شماره ارسالی اقدام شود.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا