اخبار مهماقتصادیایلامبیمه

اقتصادناب_ایلام؛افتتاح شعبه بیمه سرمد در ایلام

اقتصادناب_”مراسم افتتاحیه شعبه ایلام بیمه سرمد، با حضور مجتبی کاتب رییس هیات مدیره، محمدرضا سمیع توران سرایی مدیر بانک صادرات استان و شرافت معاون وی، روسای دوایر و شعب بانک صادرات، کتیراتی مدیر استان‌ها و شبکه فروش، حامی‌فرد مدیر روابط عمومی، احمدی مدیر استان ایلام این شرکت و مدیران شعب سایر شرکت‌های بیمه ای، در محل سالن اجتماعات بانک صادرات استان برگزار شد.”

به گزارش سایت تحلیلی- خبری اقتصادناب ، مجتبی کاتب رییس هیات مدیره بیمه سرمد ادامه روند گسترش شبکه فروش و توسعه شعب در تمامی‌استان‌ها مثبت ارزیابی کرد و گفت: استان ایلام به عنوان استانی که چهار درصد نفت کشور و ۱۵درصد از منابع گاز کشور را داراست و علی رغم گشایش مرز مشترک با عراق در شهرستان مهران و و دهلران، پتانسیل‌های خوبی در عرصه‌های تجارت و توریسم بین‌المللی کسب نموده است، متاسفانه به لحاظ ضریب نفوذ بیمه در جایگاه مطلوبی قرار ندارد.
وی با بیان اینکه ضریب نفوذ بیمه در این استان در سال ۱۳۹۵، تنها ۱٫۱۳ درصد بوده است، خاطرنشان کرد: همین موضوع، لزوم تلاش بیشتر در جهت ارتقای فرهنگ بیمه در این استان را آشکار می‌کند.
رییس هیات مدیره بیمه سرمد با اشاره به آمارهای بیمه مرکزی در سال ۱۳۹۵، گفت: استان ایلام در این مدت تنها ۰٫۶ درصد سهم کل حق بیمه تولیدی را به خود اختصاص داده و سهم این استان از خسارت پرداختی در آن سال، ۰٫۷ درصد بوده است؛ این آمارها نشان دهنده آن است که حق بیمه تولیدی از میزان خسارت پرداختی در استان کمتر بوده که لازم است در این مسیر اقدامات موثرتری صورت پذیرد.
وی یکی از مهمترین اهداف افتتاح این شعبه را خدمت رسانی و ارائه خدمات شایسته به زائرین کربلا و نجف عنوان و ابراز امیدواری کرد: بیمه سرمد بتواند در مسیر تحقق اهداف خود در استان ایلام گام‌های موثر و ارزشمندی بردارد.
کاتب در بخش دیگری از سخنان خود به معرفی خدمات بیمه سرمد پرداخت و از رشد ۴۰ درصدی پرتفوی شرکت در سه ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
همچنین در این مراسم، مدیر بانک صادرات استان نیز از افتتاح شعبه بیمه سرمد در ایلام اظهار خشنودی کرد و ضمن تاکید بر توسعه همکاری‌های مشترک بانک-بیمه، گفت: ارائه محصولات بیمه‌ای به مشتریان بانک صادرات، نیازهای بیمه‌ای آن‌ها را در استان ایلام تامین خواهد کرد.سمیع توران سرایی، بانک صادرات را حامی‌بزرگی برای بیمه سرمد دانست و خاطرنشان کرد: در مقابل، بیمه سرمد با جلب رضایت همه جانبه کارکنان، بازنشستگان و مشتریان بانک صادرات، پاسخ شایسته‌ای به حمایت‌های این بانک داده است.
همچنین در این مراسم، صوت شیوای قاری جوان بین المللی که در آغاز افتتاحیه، اقدام به قرائت قرآن نموده بود، مورد توجه رییس هیات مدیره بیمه سرمد قرار گرفت و یک بیمه نامه زندگی با حق بیمه ۱۰ میلیون ریال به وی اهدا نمود.
در پایان مراسم افتتاحیه شعبه ایلام بیمه سرمد، حکم مدیریت این استان توسط دکتر کاتب به آقای احمدی تقدیم شد.
در ادامه این بازدید استانی، نشستی نیز در محل شعبه با حضور مدیر رفاه بانک صادرات استان برگزار شد؛ در این نشست مسائل و مشکلات موجود مطرح شد که به صورت فوری و آنی دستور پیگیری آنها توسط رییس هیات مدیره بیمه سرمد صادر شد.
کاتب در این جلسه جویای نحوه عملکرد تیم ارزیابی این شرکت از روند ارزیابی و پرداخت خسارت‌های مربوط به زلزله استان ایلام شد که خوشبختانه مورد تایید و توجه مدیران بانک صادرات استان قرار گرفته و نتایج رضایت بخشی دریافت شده بود.
رییس هیات مدیره همچنین دیداری نیز با نماینده شرکت کمک رسان ایران داشت که ضمن بررسی مسایل و موانع پیش رو، توصیه‌های لازم جهت ترتیب اثر بخشیدن به انجام پرونده‌های این شرکت به قید فوریت مورد تاکید قرار گرفت.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا