اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیبیمهپول وسرمایهپیشخوان

افتتاح اولین مجتمع تخصصی بیمه های زندگی بیمه البرز

اقتصادناب_اولین مجتمع تخصصی بیمه های زندگی ( شوکا) بیمه البرز با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این شرکت و سرهنگ حمید کریمی، رئیس پلیس راهور شیراز در استان فارس افتتاح شد.

 

به گزارش پایگاه اقتصادناب به نقل از روابط عمومی بیمه البرز مدیرعامل این شرکت در آیین افتتاح اولین مجتمع تخصصی بیمه های زندگی بیمه البرز ( شوکا) با بیان این که توسعه بیمه های زندگی به افزایش ضریب نفوذ بیمه می انجامد و امنیت و آرامش را به ارمغان می آورد، گفت: خوشبختانه بیمه البرز در سال جاری با عرضه بیمه شوکا به رشد و توسعه بیمه های زندگی در کشور کمک شایانی کرده است و هم اکنون شاهدیم شرکت های بیمه دیگر هم با الگوبرداری از شوکا البرز به فروش بیمه های عمر روی آورده اند که اتفاق خوشایندی برای صنعت بیمه کشور است.

 

موسی رضایی افزود: متاسفانه در ایران به دلیل شرایط تورمی، مردم تمایلی به خرید بیمه های زندگی ندارند اما بیمه البرز با طراحی بیمه نامه کوتاه مدت ( پنج ساله) شوکا اثر تورم را معکوس کرده و به همین دلیل آحاد مختلف جامعه از این طرح استقبال کردند و در همین راستا بیمه البرز بیش از ۲۳۰۰ میلیارد تومان فروش شوکا داشته است و پیش بینی می شود این رقم تا پایان سال جاری به چهار هزار میلیارد تومان افزایش یابد.

 

وی همچنین از عرضه محصول جدید دیگر بیمه البرز با عنوان “شلر” خبر داد که تمام افراد جامعه می توانند از مزایای منحصر به فرد این طرح نوین در بیمه های حوادث انفرادی بهره مند شوند.

 

مدیرعامل بیمه البرز با اشاره به این که صنعت بیمه کشور به دلیل تحریم های ناعادلانه شرایط بسیار سختی را سپری می کند، گفت: بیمه یکی از سه ضلع اصلی اقتصاد کشور است و با حمایت و پشتیبانی از فعالا ن عرصه اقتصادی و انتقال ریسک آنها به صنعت بیمه سبب رشد و توسعه اقتصادی می شود.

 

وی با تاکید بر این که دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به نقش مهم صنعت بیمه در اقتصاد کشور دارد، گفت: متاسفانه اقتصاد کنونی کشور اقتصاد بانک محور است که اگر صنعت بیمه بتواند نقش مهم خود را به درستی ایفا کند و اقتصاد کشور بیمه محور شود، بسیاری از مشکلات اقتصادی برطرف خواهد شد.

 

رضایی همچنین بر لزوم هوشمند سازی فرآیندهای بیمه ای تاکید کرد و گفت: با گسترش هوش مصنوعی و تمایل مردم به دریافت خدمات به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری، شرکت های بیمه چاره ای جز هوشمندسازی فرآیندهای بیمه ای ندارند.

 

در ادامه این مراسم، رضایی از تایید صلاحیت قائم مقام مدیرعامل بیمه البرز از سوی بیمه مرکزی خبر داد و با تبریک این انتصاب به غلامرضا عزیزی عضو هیات مدیره این شرکت، ابراز امیدواری کرد بیمه البرز بتواند با بهره مندی از توانمندی ها و تجارب وی، گام های بلندتری را به سوی موفقیت بردارد.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا