اجتماعیاخبار مهمبیمههرمزگانویژهپیشخوان

اطلاعیه بیمه معلم در خصوص جزئیات پوشش بیمه ای آتش سوزی یک مدرسه در زاهدان

اقتصادناب_شرکت بیمه معلم در خصوص مداوای دانش آموزان مصدوم منتظر بررسی ها نمی ماند / حتی فراتر از قرارداد را متعهد خواهد شد

به گزارش اقتصادناب به نقل از روابط عمومی بیمه معلم آتش سوزی در یک مدرسه غیر دولتی در زاهدان و فوت سه دانش اموز (تا لحظه مخابره خبر) بار دیگر سبب تاسف خاطر گردیده بیمه معلم در راستای ایفای تعهدات اجتماعی خود همراهی خود را با خانواده این عزیزان اعلام می دارد و عباس معینی معاون فنی اشخاص بیمه معلم به تشریح جزئیات پوشش بیمه ای دانش آموزان پرداخت.

عباس معینی، ضمن اظهار تاسف به دلیل فوت و مصدوم شدن دانش اموزان در حادثه آتش سوزی یک مدرسه در زاهدان و اعلام همدردی بیمه معلم با خانواده ایشان عنوان کرد: مدیران استانی شرکت بیمه معلم به محض وقوع این حادثه  جهت رسیدگی به محل مورد نظر رفته و در حال پیگیری هستند که مشخص گردید ۴ نفر از دانش آموزان دچار سوختگی شدید شدند که دو تن از عزیزان در دم جان باختند و یک تن دیگر نیز به دلیل شدت جراحات وارده  فوت شد و دانش آموز دیگر دچاربیش از ۸۰ درصد سوختگی شده است، امیدواریم که دیگر شاهد این اتفاقات در جامعه دانش آموزی نباشیم.

معاون فنی اشخاص بیمه معلم  با تاکید بر همراهی بیمه معلم با خانواده دانش آموزان گفت:قرارداد بیمه معلم با آموزش و پرورش، یک قرارداد جامع است و خسارات ناشی از اینگونه حوادث را پوشش می دهد:از جمله هزینه های پزشکی/ نقص عضو /غرامت فوت و حتی مسئولیت مربیان مدرسه در صورت مقصر بودن پیش بینی شده است.

معینی در ادامه تصریح کرد: طبق قرارداد تعهد بیمه معلم در خصوص هزینه های بیمارستانی ناشی از حادثه یک میلیون و پانصد هزار تومان است، بدون شک این هزینه ها بالغ بر این میزان خواهد بود که بیمه معلم اعلام می دارد، از آنجا که پوشش های دیگری نیز در قرارداد وجود دارد در این راستا همراهی های لازم را با خانواده ها خواهد داشت.

وی تاکید کرد : بیمه معلم در خصوص مداوای دانش آموزان مصدوم منتظر بررسی ها نمی ماند و در اسرع وقت خدمت رسانی به خانواده ها را آغاز می کند و هر گونه تمهیداتی که برای هزینه های درمانی دانش اموزان مورد نیاز باشد اعم از انتقال به تهران (در صورت نیاز)، آمبولانس هوائی و هزینه های بیمارستانی و سرپائی حتی فراتر از قرارداد را متعهد خواهد شد.

معاون فنی اشخاص بیمه معلم در خصوص سه نفر فوتی ناشی از حادثه اتش سوزی نیز اظهار داشت: غرامت فوت ناشی از حادثه در این قرارداد ۷ میلیون تومان است که اگر مدیر یا مربیان مسئول شناخته شوند از ناحیه بیمه مسئولیت نیز می توان جبران غرامت براساس قرارداد تا سقف دیه نمود.

عباس معینی، معاون فنی اشخاص بیمه معلم در پایان ضمن همدردی مجدد با خانواده دانش اموزان فوتی و مصدوم بر همراهی این شرکت بیمه با آنان تاکید کرد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا