اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژه

از سوی شرکت بیمه کوثر به زلزله‌‌‌زدگان مناطق غرب کشور۳۱۰میلیارد ریال خسارت پرداخت شد

 

اقتصادناب_”درست بیست و یکم آبان ماه سال ۱۳۹۶ بود که زلزله دلخراش کرمانشاه جان چندصد هم وطن را گرفت و هزاران نفر را بی خانمان کرد.”

به گزارش اقتصادناب درست بیست و یکم آبان ماه سال ۱۳۹۶ بود که زلزله دلخراش کرمانشاه جان چندصد هم وطن را گرفت و هزاران نفر را بی خانمان کرد.

همه مردم در تکافوی کمک به این عزیزان برآمدند و مسئولین نیز در راه همراه و پابه پای مردم قدم برداشتند.آن که آینده نگر بود می دانست که اموال رفته اش باز میگردد و حال درد و غم دوری از خانواده و داغ رفتگانش روحش را می خراشید و آن که بی خبر از همه جا هیچ به آینده نیندیشید در قعر ماجرا بود.

در این بین شرکت های بیمه از لحظه های ابتدایی با ارسال تیم های حمایتی سعی در یاری هموطنان مان داشتند.

شرکت بیمه کوثر نیز از آغاز با حضور در مناطق زلزله زده برای حمایت های انسان‌دوستانه و پس از آرام شدن واقعه به انجام وظیفه حرفه‌ای خود پرداخت و با اعزام تیم های ارزیابی و کارشناسی برای پرداخت خسارت به بیمه گذاران خود شتاب کرد.

اینک مجید مشعلچی مدیرعامل شرکت بیمه کوثر در سالروز زلزله غم‌‌انگیز کرمانشاه اعلام کرد:

این شرکت به حادثه‌‌دیدگان زلزله مناطق غرب کشور در بیست‌ویکم آبان‌ماه سال گذشته ۳۱۰میلیارد ریال پرداخت کرده است.باید اشاره کرد۴۰تیم ارزیاب خسارت متشکل ازکارشناسان خبره صنعت بیمه کشور به‌‌صورت ۲۴ساعته و با برپایی چادر پرداخت خسارت سیار،اعلام قبول خسارت تا ۶۰روز و نیز حضور ۷۰نیروی متخصص از ۲۶سرپرستی سراسر کشور در مناطق زلزله‌زده گرد هم آمدند تا حضور مسئولان،مدیران و کارشناسان ستاد و سرپرستی‌ها در کنار حادثه‌دیده ها باعث افزایش آرامش و حس اعتماد بیشتر  بیمه‌شدگان شود.

مجید مشعلچی فیروزآبادی در ادامه خاطرنشان‌کرد:خسارت بیمه‌شدگانی که بیمه‌نامه‌هاشان به‌صورت قرارداد تجمیعی صادر شده بود،براساس توافق میان سازمان متبوع و شرکت بیمه‌کوثر پرداخت شد.پس از پرداخت خسارت نیز کمیسیون فنی بازخوانی پرونده‌‌های خسارت زلزله‌‌زدگان مناطق غرب کشور به‌منظور رعایت حقوق بیمه‌شدگان و افزایش رضایت‌مندی ذی‌نفعان تشکیل شد.با بهره‌مندی از کارشناسان کمیته ریسک و واگذاری ریسک حدود ۶۸درصد از بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی صادر شده در این مناطق به‌صورت اتکایی به سایر شرکت‌های بیمه‌ای،خسارت‌ ناشی از این حادثه ضرر و زیان مالی چندانی به شرکت وارد نکرده است.

مدیرعامل شرکت بیمه کوثر مجید مشعلچی فیروزآبادی در پایان از تلاش بی‌وقفه همکارانش در خدمت‌رسانی به حادثه‌دیدگان سپاسگزاری کرد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا