اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی به کارکنان کمیته امداد کلید می خورد

اقتصادناب_خدمات رسانی در حوزه بیمه درمان تکمیلی به کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) سراسرکشور و خانواده های آنان توسط نمایندگان بیمه تجارت‌نو از اول بهمن ماه سال جاری کلید می‌خورد.

به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی بیمه تجارت‌نو، نحوه ارائه خدمات از سوی مدیران ارشد بیمه تجارت‌نو درهمایش کارشناسان و رابطین قرارداد کمیته امداد امام خمینی (ره) به تفسیر شرح داده شد تا کارشناسان مدعو هم‌راستا با مهم‌ترین هدف این بیمه که خدمات‌رسانی مطلوب است، نقش آفرینی کنند.

علی‌رضا بنی اسدی قائم مقام مدیرعامل بیمه تجارت‌نو در ابتدای این نشست آموزشی با اشاره به اینکه توسعه صنعت بیمه یکی ازشاخص های توسعه یافتگی هر کشوری به شمارمی‌آید، افزود: نقش بیمه روز به روز در زندگی مردم پررنگ تر می‌شود از این رو شرکت های بیمه ای باید با ارائه هرچه بهتر خدمات رسالت خود را که ایجاد آرامش است، محقق کنند.

وی با اعلام اینکه صنعت بیمه پیش ازسال ۸۱ در دست شرکت های ایران، البرز، آسیا و دانا بود، اظهارداشت: به منظور توسعه فرهنگ و ضریب نفوذ صنعت بیمه از این سال امکان حضور شرکت های خصوصی بیمه فراهم شد، دولتمردان براساس اصل ۴۴ قانون اساسی در سال۸۷ سهام بیمه های البرز، آسیا و دانا را به خصوصی ها واگذار کردند تا بستری منصفانه و حرفه ای تر برای حضور شرکت های خصوصی فراهم شود.

بنی اسدی ترکیب سهامداری را مهم ترین امتیاز بیمه جوان تجارت‌نو برشمرده و گفت: بانک تجارت، پست بانک، نفت و گاز پارسیان و آستان قدس رضوی در مقام سهامدار از مهترین بنگاه‌های مهم اقتصادی کشور هستند با وجود این سهامداران غنی و جذب نیروهای جوان و با انگیزه مدیران مجموعه امیدوارند درآینده نزدیک این شرکت در جایگاه یکی از بزرگترین شرکت های فعال صنعت بیمه قرارگیرد.

گفتنی است از اواخر آذر ماه سال جاری مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره) تحت پوشش بیمه های حوادث و آتش سوزی بیمه تجارت‌نو قرارگرفته اند که از اول بهمن نیز در قالب قرارداد بیمه درمان تکمیلی هزینه های درمان ۵۰ هزار نفر بیمه شده تحت پوشش این طرح پس از بررسی کارشناسان براساس مفاد قرارداد و دستورالعمل های ابلاغی جبران خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا