اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوانکرمانشاه

آغاز کارشناسی و رسیدگی به خسارت‌های زلزله دیشب استان کرمانشاه توسط بیمه ایران

اقتصادناب_در پی زلزله ۶٫۴ ریشتری  دوشب گذشته در حوالی سرپل‌ذهاب، محسن پورکیانی مدیرعامل بیمه ایران، در حکمی جمال یوسفی مدیرکل بیمه ایران در استان کرمانشاه را بعنوان مدیرمعین رسیدگی، کارشناسی و پرداخت خسارت زلزله چهارم آذرماه ۹۷ تعیین و ستاد فنی این شرکت را موظف به همکاری و اعزام فوری تیم کارشناسی پشتیبان کرد.

به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی بیمه ایران، در حکم مدیرعامل بیمه ایران ضمن ابراز تأسف از وقوع این حادثه ناگوار و اعلام همدردی با مردم عزیز استان‌های غربی کشور بر تسریع در رسیدگی‌ها و اطلاع رسانی لازم به بیمه گذاران زیان‌دیده تأکید شده است.

در پی دستور مؤکد مدیرعامل بیمه ایران و تعیین جمال یوسفی به عنوان مدیر معین پروژه، کارشناسان و ارزیابان بیمه ایران در شهرستان قصرشیرین مستقر شده و با هماهنگی فرمانداری‌های شهرستان‌های سرپل‌ذهاب، گیلان‌غرب و قصرشیرین در حال بررسی و زمینه سازی لازم به جهت استقرار تیم‌های ارزیاب خسارت در منطقه هستند.

لازم به یادآوری است که بیمه ایران در حادثه زلزله سال گذشته غرب کشور، بیش از ۲۴۰ میلیارد ریال خسارت به بیمه‌گذاران خود پرداخت کرد.

بیمه ایران اعلام کرده است: خسارت‌دیدگان می‌توانند با ارائه بیمه نامه و اعلام خسارت به بیمه‌ایران‏ِ استان کرمانشاه و یا شعبه‌های بیمه ایران در استان‌های غربی، نسبت به دریافت خدمات خسارت از بیمه ایران اقدام لازم را بعمل آورند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا