اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیبیمهپول وسرمایهپیشخوان

آشنایی با چهار اینشورتک که صنعت بیمه هند را متحول کرده اند

اقتصادناب_اینشورتک ها با استفاده از فناوری برای ایجاد کانال ‌های جدید توزیع، ساده ‌سازی فرآیندهای توزیع و ارائه تجربیات بهتر به مشتریان، با چالش ‌های مختلف توزیع بیمه مقابله می ‌کند. آنها از تجزیه و تحلیل داده ها به جهت شناسایی نیازها و ترجیحات مشتری و ارائه محصولات و خدمات بیمه شخصی سازی شده به افراد محروم استفاده می کنند. اینشورتک ها با خودکارسازی فرآیند پذیره نویسی و رسیدگی به مطالبات، هزینه ها را کاهش داده و کارایی را افزایش می دهد.

به گزارش اقتصادناب، در اینجا ۴ اینشورتک آورده شده است که صنعت بیمه را متحول کرده و دسترسی به بیمه را برای همه بهبود می بخشد:

Bimaplan

Bimaplan یک استارت آپ اینشورتکی است که به پذیرش بیمه از طریق فناوری کمک می کند. هند ضریب نفوذ بیمه پایینی دارد و جمعیت کم درآمد و درآمد متوسط، توسط بیمه ‌گران و توزیع ‌کنندگان سنتی تحت پوشش قرار می ‌گیرند.

پلتفرم بیمه تعبیه ‌شده کامل Bimaplan به کسب ‌و کارها این امکان را می ‌دهد تا محصولات بیمه مرتبط را به طور یکپارچه بین مشتریان خود توزیع کنند. آنها با شرکت ‌های خدمات مالی، استارت ‌آپ ‌های فناوری، پلتفرم‌ های تجارت الکترونیک و شرکت ‌هایی در بخش ‌های مختلف همکاری می‌ کنند تا محصولات بیمه ‌ای سفارشی برای کاربران خود بسازند.

Bimaplan توسط مرکز تعبیه مالی به عنوان یکی از استارت آپ های نوظهور جهانی اینشورتک که باعث شمول مالی می شود، شناخته شده است.

DigiSafe Insurance

DigiSafe Insurance یک شرکت اینشورتکی است که هدف آن پر کردن شکاف آشکار ضریب نفوذ بیمه بین مناطق شهری و روستایی است.

این برنامه بر توانمندسازی مردم روستایی از جمله کشاورزان با حمایت از آنها به منظور تصمیم گیری آگاهانه و افزایش فرصت های شغلی و درآمد تمرکز دارد.

آنها مناسبترین گزینه ‌های بیمه را برای خریداران مختلف بیمه ارائه می ‌کنند و از آنها در مدیریت مؤثرتر ریسک ‌های مالی و حوادث احتمالی حمایت می‌ کنند.

M-INSURE

M-INSURE یک شرکت مبتنی بر فناوری است که بر روی گنجاندن سلامت دیجیتال برای ۵۰۰ میلیون هندی نسل جدید تمرکز دارد.

آنها مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه و اولیه مقرون به صرفه را ارائه می دهند و در عین حال راهکارهای بیمه را به صورت دیجیتالی ممکن می سازند.

انگیزه آنها «Sanrankshan – Swasthya – Suraksha» است یعنی ارائه راهکارهای سلامت دیجیتال با کیفیت و همچنین بیمه کردن جمعیت بازار انبوه در برابر ریسک های مختلف.

آنها با کمک فناوری و با تأکید بر ارائه خدمات انسانی قوی، از جمله خدمات بسیار شخصی سازی ‌شده به مشتریان، اکوسیستم سلامت ۳۶۰ درجه ای شامل بیمه را ارائه می ‌کنند.

Plum

Plum بیمه درمانی با کیفیت بالا و مزایای شرکتی را با نرخ های مقرون به صرفه ارائه می دهد. مزایای استفاده از Plum برای کارکنان: افزایش رضایت کارکنان، بهبود سلامت و بهره وری آنها و کاهش هزینه های درمان.

آنها یک فرآیند خرید و راه اندازی ساده را برای بیمه درمانی و همچنین مزایایی برای کارکنان ارائه می دهند.

ویژگی ‌های مهم این اینشورتک ها: دیگر با کارگزار و نمایندگان خود مذاکره نمی ‌کنید، قیمت ‌گذاری شفاف را مستقیماً از بیمه ‌گر دریافت می ‌کنید، بیمه و مزایای خود را مطابق با نیازهای خود سفارشی سازی می کنید که شامل درمان کووید-۱۹، عدم وجود دوره انتظار، نبود قرنطینه یا محدودیت بیماری، تحت پوشش قرار گرفتن زایمان و نوزاد، پوشش بیماری های پیشین و مزایای بیشتری همچون مشاوره با پزشک، معاینات بهداشتی، سلامت روان، مراقبت از دندان، تناسب اندام و تغذیه ارائه شده است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا