اجتماعیاخبار مهمبیمهفرهنگیویژهپیشخوان

بررسی جایگاه فناوری بیمه و اینشورتک ها در بیست و ششمین شماره نشریه سراسری افق بیمه

بیست و ششمین شماره ماهنامه تحلیلی، خبری اطلاع رسانی افق بیمه با تمرکز بر فناوری بیمه و اینشور‌تک‌ها به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.
به گزارش اقتصاد ناب به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه با توجه به اهمیت موضوع فناوری‌های نوین بیمه و اینشورتک‌ها و جایگاه آن در صنعت بیمه ایران و جهان، نشریه افق بیمه جدیدترین دیدگاه ها و نوآوری ها در این زمینه را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است.
این شماره ماهنامه افق بیمه با سرمقاله‌ای تحت عنوان اینشورتک‌ و هشداری سازنده برای صنعت بیمه ایران آغاز می‌شود و در ادامه با میزگرد فناوری بیمه رمز موفقیت بیمه‌های ایرانی در بازار بین‌المللی به بررسی شرایط تازه صنعت بیمه ایران در گفت و گو با کارشناسان فعال صنعت بیمه می‌پردازد.
در بخش مصاحبه‌ها، جایگاه اینشورتک‌ها در گفت و گو با مدیران عامل برخی شرکت‌های بیمه بررسی شده است. همچنین تحولی بنیادین در صنعت بیمه با طرح پیشخوان خدمات بیمه در قالب گفت و گو و مشکلات آتی کارگزاران بیمه در مصاحبه با مدیر بازاریابی بیمه هایتوف آلمان به چشم می‌خورد.
گزارش ریسک کم توجهی به نوآوری‌های فناوری‌های بیمه و پیامدهای فناوری‌های نوین و مقاله ای تحت عنوان نقش سیاست‌ها و تنظیم مقررات در فناوری بیمه از دیگر مطالبی است که در این نشریه به چاپ رسیده است.
در این شماره از افق بیمه تازه‌ترین پژوهش‌ها توسط پژوهشکده بیمه و کتاب‌های جدید و کاربردی در این زمینه معرفی شده است. همچنین آخرین اخبار شرکت‌ها و صنعت بیمه داخل و خارج را در این شماره می‌خوانیم.
علاقه مندان جهت تهیه این نشریه می توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت آباد – میدان شهید تهرانی مقدم – خیابان سرو غربی – نرسیده به میدان قیصر امین پور(شهرداری سابق) – پلاک ۴۳ مراجعه نمایند. همچنین خرید از طریق آبونمان سالانه امکان پذیر است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا