اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

محسن پورکیانی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه ایران با بیان اینکه ما تلاش داریم با استفاده از ظرفیت های جدید، نگرش عمومی جامعه را نسبت به جبران خسارت عوض کنیم، گفت: در کشورهای توسعه یافته پس از وقوع حوادث غیرمترقبه این بیمه‌گران هستند که به جبران خسارت می‌پردازند و دولت‌ها صرفاً در امر امداد و نجات ورود می‌کنند، اما در کشور ما، شهروندان از صفر تا صد این امر را از دولت انتظار دارند که درست نیست.
 به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی بیمه ایران، محسن پورکیانی در برنامه گفتگوی خبری سیمای خلیج فارس، با اشاره به تجربه‌های اخیر پس از زلزله در کشورمان به ویژه زلزله کرمانشاه، گفت: پس از زلزله کرمانشاه فارغ از سرعت عمل مثال‌زدنی بیمه ایران در جبران خسارات، این بیمه‌گذاران ما بودند که آلام شان کمتر شد و طبعاً کسانی که فاقد بیمه بودند عملا بر دردشان افزود شد.
 مدیرعامل بیمه ایران در پاسخ به سوالی درباره تنوع و تکثر شرکت‌های بیمه گفت: بیمه ایران از هر رقابتی در زمینه بیمه گری استقبال می‌کند و معتقدیم که این رقابت به بالندگی صنعت بیمه منجر میشود.
 محسن پورکیانی در پاسخ به سوالی درباره تاثیر تحریم‌ها بر صنعت بیمه گفت: تلاش داریم تا علیرغم تحریم‌های ظالمانه همچنان صنعت بیمه کشور را در ابعاد کلان و بین المللی‌اش حفظ نماییم و در این امر با اتکا به پشتوانه عظیم شرکت، در کنار دولت و مردم ایستاده‌ایم.
 وی تصریح کرد: گرچه تحریم‌ها سبد زندگی مردم را کوچکتر کرده اما تلاش می‌کنیم با حفظ خصیصه تجاری و بنگاه‌داری شرکت بیمه ایران، به شهروندان در جهت خرید بیمه‌نامه‌ها کمک کنیم.
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا