اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

پرونده خسارت شرکت دارو‌سازی سها مختومه شد

اقتصادناب_شرکت بیمه دانا باقیمانده خسارت شرکت داروسازی “سها” به مبلغ ۲۵/۳۳۷/۵۲۰/۳۷۲ریال را به این بیمه‌گذار پرداخت کرد.

به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی بیمه دانا، چک پرداخت خسارت شرکت داروسازی سها در مراسمی که روز ۱۵ بهمن ماه امسال در محل این شرکت برگزارشد، توسط رئیس شعبه غدیر کرج و سرپرست منطقه ۹ بیمه دانا به بیمه‌گذار پرداخت شد.

بدین ترتیب رقم نهایی خسارت به مبلغ ۲۵۳/۹۶۴/۲۶۹/۵۳۷ریال به شرکت داروسازی سها پرداخت و پرونده  مورد اشاره مختومه و بایگانی شد.

شرکت داروسازی سها، زیرمجموعه سازمان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۱۰دچار آتش سوزی شد که بلافاصله شعبه غدیر کرج با هماهنگی مدیریت بیمه‌های آتش‌سوزی نسبت به اعزام تیم ویژه ارزیابی خسارت اقدام کرد که پس از بررسی‌های اولیه و ارزیابی میزان خسارات وارده و بر اساس اصل حسن نیت، مبلغ  ۱۰۰ میلیارد ریال بصورت علی‌الحساب به این بیمه‌گذار پرداخت شد.

پس از پرداخت چک خسارت اولیه، با توجه به میزان خسارات وارده و به مرور بر حسب برآورد خسارت آن بیمه‌گذار، بخش‌های دیگری از این خسارت طی سه مرحله به مبلغ ۵۰ میلیارد ریال،در سال ۹۴، ۵۰ میلیارد ریال دیگر در۹۵/۲/۲۸و بیش از ۲۸ میلیارد ریال نیز در تاریخ ۳/۹/ ۹۵به شرکت سها پرداخت شد.

آخرین مبلغ خسارت این بیمه‌گذار نیز که بیش از ۲۵ میلیارد ریال بود، در تاریخ ۱۵بهمن ماه جاری طی مراسمی به شرکت داروسازی سها پرداخت و پرونده مذکور مختومه و بایگانی شد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا