اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهپیشخوان

هیات مدیره بیمه میهن دچار تغییر شد

اقتصادناب_شنیده ها از تغییرات قابل توجه در هیات مدیره بیمه میهن خبر می دهند به طوریکه گفته می شود دو بیمه ایرانی به هیات مدیره بیمه میهن پیوسته اند.

به گزارش اقتصادناب،منابع خبری اذعان می دارند که دو تغییر عمده در هیات مدیره بیمه میهن ایجاد شده  به طوریکه داریوش محمدی که در زمان امرالهی  معاون مالی و امور اداری بیمه رازی شد ، جایگزین مجید بنویدی در هیات مدیره می شود و ابراهیم حمیدی که چندی پیش از مدیر عاملی بیمه ایران معین کنار رفت، به عنوان عضو هیات مدیره به بیمه میهن پیوسته است که البته باید منتظر تایید و احراز صلاحیت نهاد نظارتی باشند.

گفتنی است ، داریوش محمدی پیش از انتقال به بیمه رازی در  بیمه ایران به عنوان رییس دانشگاه علمی کاربردی بیمه ایران و معاون مدیریت حسابرسی و بازرسی فعالیت داشت که امدن او به بیمه رازی هم زمان با مدیریت امرالهی بود.

این تغییرات در بیمه میهن در حالی است که این شرکت بیمه ای با فرازو فرودهای مدیریتی قابل توجهی در سالهای اخیر روبرو بوده که در نهایت در زمان عبدالناصر همنی ، رئیس کل وقت بیمه مرکزی و پس از کش و قوس های فراوان مجید بنویدی به عنوان مدیر عامل این شرکت بیمه ای انتخاب شد.

این شرکت بیمه ای طی حضور بنویدی افزایش سرمایه را در دستور کار قرار داد که در نهایت موفق به تحقق افزایش سرمایه شد.

حال با این تغییرات در هیات مدیره بیمه میهن باید دید که ایا باید منتظر تغییرات کلان مدیریتی نیز باشیم یا خیر؟

این روزها چندین شرکت بیمه دچار تغییرات مدیریتی شده اند که به زعم کارشناسان  تغییرات یکباره مدیریتی بیش از هر چیزی ثبات عملکردی شرکتهای بیمه را تهدید می کند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا