اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

شعبه بیمه حکمت شهر رشت افتتاح شد

 

“اقتصاد ناب_با هدف خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مشتریان عزیز، شعبه بیمه حکمت شهر رشت با حضور دکتر غلامحسین چایچی مدیر عامل بیمه حکمت صبا و برخی از مسئولین لشگری افتتاح شد.”

به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی بیمه حکمت صبا، با هدف خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مشتریان عزیز، شعبه بیمه حکمت شهر رشت با حضور دکتر غلامحسین چایچی مدیر عامل بیمه حکمت صبا و برخی از مسئولین لشگری افتتاح شد.

در افتتاح این شعبه ناخدا شیدایی رئیس ستاد فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، دکترخوش پورمشاور مدیر عامل، دکتر طباطبایی معاون تحقیق و توسعه بازار و مدیران شرکت حضور داشتند.

بر پایه این گزارش، دکتر چایچی مدیر عامل شرکت بیمه حکمت صبا طی سخنانی به افتتاح ۱۷ شعبه بیمه حکمت صبا در کشور اشاره داشت و عنوان کرد: افتتاح شعبه رشت و شعبه‌های دیگری که در دستور کار قرار دارد، نشان از عملکرد موثر و خوب این شرکت در جامعه است.
وی در ادامه گفت: عمده سهامداران شرکت بیمه حکمت صبا کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانواده‌های معظم آنها هستند که هم اکنون قریب به ۱۵۰ هزار نفر تحت پوشش این بیمه قرار گرفته‌اند.

مدیر عامل شرکت بیمه حکمت صبا با خطاب قرار دادن بیمه‌های دیگر در کشور، گفت: رقابت بیمه‌ها بایستی در حوزه کسب رضایت مشتری باشد و رفاقت و همدلی ما موجب شود تا سهم بیمه‌ها در کشور افزایش پیدا کند.
دکتر چایچی از توسعه بیمه زندگی در جامعه گفت و تصریح کرد: بیمه زندگی می‌تواند نگرانی‌های افراد را برای آینده برطرف کند، از این رو بایستی در این حوزه بیشتر کار کنیم و مردم عزیزمان را به سمت استفاده از این نوع بیمه سوق دهیم.

گفتنی است، در انتهای مراسم دکتر چایچی مدیر عامل بیمه حکمت صبا حکم معاون شعبه‌ای شهر رشت را به محب‌الله مهریاری تنفیذ کرد و برای وی و همکارانش آرزوی موفقیت و سربلندی را در جهت ارائه خدمات مطلوب و مورد رضایت مشتریان از درگاه خداوند متعال مسئلت داشت.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا