اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

رشد ۲۴ درصدی فروش بیمه دانا در ۶ ماهه گذشته

اقتصادناب_نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، از رشد ۲۴ درصدی فروش این شرکت در نیمه دوم سال جاری خبر داد.

به گزارش اقتصادناب، ابراهیم کاردگر در جمع اعضای هیات عامل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در محل ساختمان سعدی این شرکت، در حاشیه بازدید رئیس کل بیمه مرکزی با ارائه گزارشی از عملکرد بیمه دانا از  اول سال جاری تا ۱۷ اسفندماه امسال گفت: با تلاش کارکنان این شرکت در این مدت حدود ۲ هزار و ۹۵۰ میلیارد تومان پرتفوی تولید شده که در ۶ ماهه اول امسال رشد ۱۴ درصدی و در ۶ ماهه دوم نیز رشد ۲۴ درصدی فروش را نشان می‌دهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، پرهیز از انعقاد قراردادهای زیانده را از راهبرد‌های این شرکت بر شمرد و افزود: بیمه دانا در جهت حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه و در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و نیز منویات مقام معظم رهبری، طرح “مهر دانا” را با مشارکت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران عملیاتی کرد.

دکتر کاردگر با اشاره به اینکه حدود ۴۵ میلیون نفر در کشور صاحب سهام عدالت هستند و حدود ۵۵ درصد سهام بیمه دانا متعلق به سهام عدالت است، اظهار داشت: طبق سند راهبردی شرکت، هدف‌گذاری ما به سمت دهک‌های پایین جامعه است و می‌کوشیم خدمات مطلوبی به این اقشار ارائه کنیم.

وی، حرکت به سمت علم و فناوری‌های نوین از جمله عرصه دیجیتال، مردمی کردن اقتصاد، توجه به سرمایه‌های انسانی شرکت، افزایش ضریب نفوذ بیمه و توسعه بیمه‌های زندگی را از محورها و اولویت‌های این سند راهبردی برشمرد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا