اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

تخفیفات ویژه بیمه ایران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

اقتصادناب_بیمه ایران به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر، تخفیفات ویژه ای را برای بیمه نامه های بدنه اتومبیل، آتش سوزی، امـوال، مسئولیت واشخاص در سراسر کشور ارائه می کند.
    به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی بیمه ایران، معاون فنی بیمه ایران با بیان این مطلب گفت: این تخفیفات برای بیمه نامه های بدنه اتومبیل ۱۰ درصد، بیمه آتش سوزی صنعتی و غیرصنعتی ۱۰درصد، بیمه حوادث و عدم النفع رانندگان ۲۰ درصد، بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان ۱۰ درصد، بیمه مسئولیت هیات مدیره ساختمانها ۲۰درصد، بیمه وقفه در کسب و کار پزشکان و پیراپزشکان۲۰درصد و بیمه حوادث انفرادی ۲۰ درصد در نظر گرفته شده  است.
    زاهدنیا افزود: این تخفیفات ویژه در ایام دهه مبارک فجر امسال ارائه خواهد شد و هموطنان گرامی برای برخورداری از این تخفیفات می توانند با مراجعه به شعب و نمایندگی های بیمه ایران در سراسر کشور، از این تخفیفات ویژه برخوردار شوند.
     بیمه ایران با ۲۰۶ شعبه و مجتمع خدمات‌ بیمه‌ای در سراسر کشور و بیش از ۱۰هزار دفتر نمایندگی حقیقی و حقوقی، بزرگترین شبکه عرضه بیمه در کشور را در اختیار دارد.
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا