اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیبیمهپول وسرمایهپیشخوان

بیمه تکمیلی این کارمندان فعال می‌شود

اقتصادناب_معاون نیروی انسانی فراجا اعلام کرد که از از دی‌ماه امسال زمینه عضویت کارکنان کادر فراجا در بیمه تکمیلی درمان در قالب بیمه‌های اختیاری فراهم خواهد شد.

به گزارش اقتصادناب به نقل از ایسنا سردار ابراهیم کریمی در تشریح جزییات این خبر گفت: با توجه به بالا بودن هزینه‌های درمان، ایجاد بیمه تکمیلی به عنوان یکی از مطالبات کارکنان، کمک‌کننده در هزینه‌های درمانی بوده و افراد با خرید این خدمت بخشی از هزینه‌های مربوط به بیماری خود را از طریق بیمه مذکور دریافت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه بیمه تکمیلی درمان در کنار بیمه پایه در پرداخت هزینه‌های درمانی به بیمار کمک کرده و به عنوان یک آینده‌نگری محسوب می‌شود، افزود: بر اساس تدابیر سردار فرماندهی فراجا و با هدف ارتقاءروحیه خدمتی و افزایش رضایتمندی کارکنان و خانواده‌ها از دی ماه امسال زمینه عضویت کارکنان کادر فراجا در بیمه تکمیلی درمان در قالب بیمه‌های اختیاری فراهم خواهد شد.

بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، کریمی اظهارکرد: خرید اختیاری بیمه تکمیلی این بستر را برای کارکنان فراهم خواهد کرد که در روزهای بیماری، فرد بیمار و خانواده وی تنها به فکر درمان باشند نه هزینه‌های درمان.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا