اجتماعیاخبار مهمفرهنگیویژهکرمانشاه

اقتصادناب_کرمانشاه ؛برخورد با حرکات نامتعارف رانندگان خودروها در کرمانشاه

به گزارش اقتصادناب ، شهرام کهریزی امروز در جلسه کمیته فنی شورای هماهنگی ترافیک استان کرمانشاه اظهار داشت: انجام حرکات غیرمتعارف با خودرو، امنیت اجتماعی و روانی شهروندان را با چالش مواجه کرده است.
وی با بیان اینکه این بدعت ناخوشایند علاوه بر خطرات جانی و مالی برای رانندگان، در برخی مواقع باعث وارد شدن خسارت به دیگر شهروندان نیز می شود، افزود: این حرکات مخاطره آمیز که توسط عده ای از جوانان و به ویژه در ساعات پایانی شب در برخی از مناطق شهر کرمانشاه صورت می گیرد سبب نوعی دغدغه فکری عمومی و سلب آسایش شهروندان شده است.
مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری کرمانشاه با تاکید بر برخورد با رانندگانی که با انجام حرکات نمایشی در سطح شهر، آرامش و سلامت شهروندان را به مخاطره می اندازند، افزود: خانواده ها نیز باید نسبت به رفتار و اعمال جوانان خود نظارت کامل داشته باشند تا از بروز حوادث ناگوار برای آنان و دیگران که عواقب قانونی نیز دارد جلوگیری کنند.
کهریزی همچنین از دستگاههای مربوطه خواست تا نسبت به نصب دوربین های نظارت و کنترل سرعت در مناطق مورد نیاز اقدام کنند و پلیس راهور نیز با اعمال قانون، خودروهایی که در سطح شهر حرکات نمایشی انجام می دهند را توقیف و در صورت تکرار، افراد متخلف را به مراجع قضایی معرفی کند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا