اجتماعیاخبار مهماقتصادیویژهپیشخوانکرمانشاه

اقتصادناب_کرمانشاه؛۲۰۰ واحد مددجویان زلزله‌زده بهزیستی کرمانشاه افتتاح شد

اقتصادناب_۲۰۰ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه امروز با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی و رئیس سازمان بسیج مستضعفین به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اقتصادناب، ۲۰۰ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در مناطق زلزله‌زده امروز با حضور سردار غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی، محسنی‌بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور و مسئولان استانی در سرپل‌ذهاب به بهره‌برداری رسید.

سردار غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم با اشاره به افتتاح ۲۰۰ واحد منزل بازسازی شده مددجویان در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه، اظهار داشت: امروز روز خوبی است زیرا حاصل یک کار مجاهدانه و فراگیر با محوریت استاندار کرمانشاه به مرحله نهایی رسیده است و ۲۰۰ واحد تخریب شده بر اثر زلزله افتتاح شده و آنها را تحویل مردم می‌دهیم.

محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم افتتاح ۲۰۰ واحد مسکن مددجویان بهزیستی شهرستان زلزله‌زده سرپل‌ذهاب با اشاره به همکاری‌های درون بخشی برای رفع مشکلات مسکن مددجویان، اظهار داشت: احداث مجتمع های توانبخشی، راه اندازی اورژانس اجتماعی و استقرار ۹۱ تیم از روانشناسان و مددکاران به منظور انجام مداخلات روانی پس از زلزله از دیگر اقدامات سازمان بهزیستی است.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه نیز در این مراسم اظهار داشت: ۲۱۸۶ واحد مسکن مددجویی در زلزله تخریب شد و به ۱۳ هزار و ۶۵۶ مددجو آسیب رسیده است. شناسایی افراد آسیب‌دیده خاص، معلولان، زنان سرپرست خانوار جدید و ارائه خدمات روانشناسی به افراد از اقدامات بهزیستی در این مناطق است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا