اخبار روزاخبار مهماقتصادیصنعت،معدن و تجارتورزشیویژه

افتتاح مدرسه فوتبال شرکت حمل و نقل خلیج فارس افتخاری دیگر از یک مدیر جوان

اقتصادناب_پس از گذشت ماهها تلاش و به همت مهندس غلامحسین مصلح ریاست هیات مدیره ومهندس پیمان اسراری مدیرعامل و تمامی مسئولین  ورزش شرکت حمل و نقل خلیج فارس، مدرسه فوتبال شرکت افتتاح شد.

مدرسه فوتبال شرکت خلیج فارس در حالی فعالیت خود را آغاز کرد که بعضی از اعضاء شورای شهر اسلامشهر، رئیس تربیت بدنی و برخی از بازکینان اسبق باشگاههای استقلال و پیروزی نیز در مراسم افتتاحیه آن حضور داشتند…

به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی شرکت حمل و نقل خلیج فارس  و به نقل از علیرضا عباسی مسئول ورزش  این شرکت؛ وجود چند تیم باشگاهی در اسلامشهر که نشان از اشتیاق جوانان این منطقه به ورزش فوتبال بود و همچنین با توجه به در دسترس نبودن زمین چمن مناسب و کمبود امکانات مطلوب در سطح اسلامشهر، ضرورت راه اندازی یک مدرسه فوتبال مجهز اهمیت پیدا کرد.

عباسی گفت: رسیدگی و آماده سازی زمین چمن مستلزم استاندارد سازی و به زیر کشت رفتن و تعمیرات اساسی به دست متخصصین این امر بود که به نحو احسن انجام شد و اکنون خرسندیم که توانستیم در راستای ارتقاء بخشیدن به سطح سلامت و رفاه پرسنل شرکت خلیج فارس و نیز علاقمندان به ورزش فوتبال گام  موثری برداریم .

وی افزود: برنامه های مدوّنی از سوی مدیریت شرکت برای سالهای آتی پیش بینی شده است که تاسیس مدرسه فوتبال جهت دستیابی به بخشی از این برنامه ها پیش رو می باشد.

گفتنی است زمین چمن شرکت حمل و نقل خلیج فارس میزبان مسابقات لیگ برتر کارگری استان تهران بوده است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا