اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

از افزایش سرمایه ۳۰۰ میلیاردی تا ورود به فرابورس بیمه معلم

شواهد حاکی از آن است مدیر عامل بیمه معلم در مراسم رونمایی از کمپین ” طرح تحصیل بدون آسیب با تجهیز مدارس” عنوان کرد:

برنامه ۵ ساله استراتژیک بیمه معلم در سال جاری تدوین شده و قرار است این شرکت در پایان برنامه جزء ۵ شرکت بیمه ای برتر کشور باشد./بحث پیشگیری از حوادث در مدارس از جمله مواردی است که هیات مدیره بیمه معلم مورد بررسی قرار داده است چراکه کنترل شرایط می تواند ضریب خسارت بیمه معلم را نیز کاهش دهد.

به گزارش اقتصاد ناب در مراسم رونمایی از کمپین بیمه معلم تحت عنوان “در طرح تحصیل بدون آسیب با تجهیز مدارس ایران کنار دانش آموزانیم”  تجهیز ۳۶۰ مدرسه به زمین چمن و پوشش گرانول کلید خورد .

بیمه معلم اعلام کرده است که هدف از برپایی این کمپین تضمین مالی و معنوی آینده دانش آموزان و حفظ امنیت آنان از آسیب های احتمالی حین ورزش و بازی در مکان های آموزشی و معرفی مفاهیم بیمه ای است .

بر اساس این گزارش ، در طرح کمپین تبلیغاتی مدارس از طریق بازی، تجهیز مدارس به چمن مصنوعی و زمین های گرانول انجام می پذیرد

وی در بخش دیگری از سخنان خود به پرتفوی ۱۲۱۵ میلیارد تومانی این شرکت در سال گذشته اشاره کرد و اذعان داشت : برنامه ۵ ساله استراتژیک بیمه معلم در سال جاری تدوین شده و قرار است این شرکت در پایان برنامه جزء ۵ شرکت بیمه ای برتر کشور باشد.

محمد ابراهیم تحسیری مدیر عامل بیمه معلم طی این مراسم با اشاره به اینکه سالانه بیش از ۶۰۰ سانحه در هر مدرسه برای دانش آموزان  ایران، هنگام بازی و ورزش اتفاق می افتد، گفت: بسیاری از مدارس ایران زمین‌های بازی استاندارد ندارند و همین امر باعث می‌شود زنگ ورزش، گاهی تلخ و دردناک باشد.

وی گفت : بیمه معلم در طرح «تحصیل بدون آسیب» زمین‌های بازی را با چمن برای مدارس پسرانه و گرانول برای مدارس دخترانه تجهیز و نوسازی می‌کند تا کودکان کمتری آسیب ببینند.

به گفته وی در این طرح ۳۹۰ مدرسه دخترانه و پسرانه در سراسر کشور تجهیز خواهند شد و تجهیز ۱۹۰ زمین بستکبال از دیگر برنامه های این شرکت است.

وی  در خصوص اینکه بیمه حوادث دانش آموزی نزد بیمه معلم است و اجرای مسئولیت های اجتماعی با این شیوه چقدر در این زمینه کمک خواهد کرد ؟افزود :بحث پیشگیری از حوادث در مدارس از جمله مواردی است که هیات مدیره بیمه معلم مورد بررسی قرار داده است چراکه کنترل شرایط می تواند ضریب خسارت بیمه معلم را نیز کاهش دهد ؛اما رویکرد دیگر بیمه معلم به جهت ضریب نفوذ پایین صنعت بیمه گسترش فرهنگ بیمه ای در مدارس است که می تواند از سطوح پایین آموزشی آغاز شود.

تحسیری با اشاره به برنامه افزایش سرمایه این شرکت به ۳۰۰ میلیارد تومان به برنامه ورود به فرابورس در سال جاری اشاره کرد و اذعان داشت: بیمه معلم تا دوماه آینده در فرابورس خواهد بود.

مدیرعامل بیمه معلم توجه و اعتماد متقابل مشتریان را از جمله کدهای رفتاری عنوان کرد که در آینده می تواند بازار خوبی را برای بیمه معلم فراهم آورد .

وی با اشاره به اینکه سرمایش و گرمایش ۲۸۰ مدرسه در مناطق محروم نیز در دست اقدام قرار دارد گفت :در سال ۹۶ ضریب خسارت حوادث دانش آموزی به بیش از ۹۰ درصد رسیده است و از ۵۰۰ میلیارد تومان حق بیمه این رشته ، شرکت بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده است .

وی با اشاره به اینکه امروز ۱۳ هزار دانش آموز، ۱۰۷ هزار مدرسه و ۳۳ هزار مربی تربیت بدنی متخصص در کشور وجود دارد از سایر شرکت های بیمه ای و غیر بیمه ای دعوت کرد که در حوزه ایفای مسئولیت های اجتماعی در مدارس کشور حضور داشته باشند.

گفتنی است: غلامرضا کرد زنگنه، رئیس هیات مدیره بیمه معلم، محمدابراهیم تحسیری، مدیر عامل و عضو هیأت مدیره، کاوه قاضی، معاون برنامه ریزی و توسعه بازار، محمد جواد صداقت، قایم مقام مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، علی کریمی، مربی تیم سپید رود و مهدی رحمتی کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران در این مراسم حضور داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا