اخبار مهماقتصادیبیمهمناسبتیویژهپیشخوان

 پیام تبریک مدیرعاملان شرکت های بیمه به مناسبت روز بیمه

پیام تبریک مدیرعامل بیمه آرمان به مناسبت روز بیمه

علیرضا بیانیان مدیرعامل بیمه آرمان در آستانه ۱۳ آذر، روز بیمه؛ این روز ملی را به همکاران آرمانی خود و کلیه تلاشگران و فعالان صنعت بیمه تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

سیزدهم آذر “روز بیمه” فرصتی است مغتنم برای وفاق ملی و هم افزایی در صنعت بیمه وگام برداشتن در مسیر تدبیر و امید تا اهالی این صنعت به عنوان مظهر آرامش و اطمینان و تضمین کننده امنیت روانی جامعه، اقدامات و دستاوردهای خود را بازنشر نمایند و با استفاده از فرصت ها و تجارب گذشتگان، افق روشن تری برای خود ترسیم کنند و با نوآوری و خلاقیت، نوید بخش آینده ای روشن برای احاد مردم و فعالان اقتصادی باشند.

مایه افتخار است که شرکت بیمۀ آرمان نیز به عنوان عضوی از خانواده بزرگ این صنعت، برای رسیدن به رشد و شکوفایی اقتصادی کشور، همواره نقش آفرین بوده و با رعایت اصول بیمه گری و مشتری‌ مداری، تلاش می کند با بهره­ گیری از دانش فنی و پرهیز از رقابت ناسالم، خدمات مطلوب و شایسته­ ای به بیمه‌گذاران خود ارائه و نقش سازنده ای در رشد و توسعه صنعت بیمه ایفا نماید.

ضمن تقدیر از تلاش های ارزشمند و نویدبخش تمامی همکارانم در شرکت بیمه آرمان، روز بیمه را به ایشان و تمامی فعالان صنعت بیمه که با رعایت و حفظ حقوق بیمه­ گذاران، موجبات آرامش و امنیت خاطر آنان را فراهم می سازند، تبریک می گویم و سعادت و سربلندی همه مسئولان، کارگزاران و فعالان حوزه بیمه را از خداوند متعال خواستارم.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  علیرضا بیانیان

 

 

=================================

 

روز بیمه فرصت مغتنمی است تا ضمن پاسداشت خدمات ۸۰ ساله صنعت بیمه به عنوان یکی از بازوهای اصلی بازار های مالی، به مرور راهبردهای این صنعت در برهه حساس فعلی بپردازیم.

 بی تردید صنعت بیمه طی سالهای متمادی  با پوشش ریسک های مختلف، به اقتصاد کشور کمک شایان توجهی داشته و با وجود پرداخت عوارض گوناگون به سازمانهای ذیربط، رفاه عمومی و امنیت خاطر را افزایش داده است.

پرداخت خسارت پتروشیمی بوعلی/ زلزله کرمانشاه و خسارات مربوط به کشتیرانی تنها نمونه کوچکی از سهم بسزای صنعت بیمه در اقتصاد کشور طی سالهای اخیر می باشد.

 این صنعت توانسته با عمل به مفاد سند چشم انداز و قانون برنامه ششم توسعه، سهم خود را از اقتصاد افزایش دهد که افزایش ضریب نفوذ بیمه های عمر بدون شک در تحقق کامل اهداف  برنامه ششم، سهم بسزائی خواهد داشت.

اما بر کسی پوشیده نیست که صنعت بیمه برای اینکه بتواند در اقتصاد نقش واقعی خود را ایفا کند نیازمند تحولی ساختاری در خدمت رسانی است و این مهم در گرو گذار از  بیمه گری سنتی به مدرن محقق می شود.

تمرکز شرکتهای بیمه بر ارایه طرح های نوآورانه، بازارسنجی و ارایه محصولات جدید، توسعه زیرساختهای فناوری اطلاعات و تقویت استارت آپ ها (STARTUP) به عنوان سرویس های تحول گرا از جمله اهدافی است که باید صنعت بیمه در راستای تحقق آن گام بردارد.

انتخاب هوشمندانه محورهای همایش امسال بیمه و توسعه “خود گواهی است بر ضرورت تمرکز بر تحول گرایی و اهمیت توسعه فین تک ها که مورد توجه نهاد ناظر نیز قرار گرفته است”.

اما آنچه که روز بیمه را در سال ۹۷ نسبت به سالهای قبل با اهمیت تر می کند، نقشی است که این بازار مالی می تواند در شرایط فعلی اقتصاد ایران و با اعمال تحریم های ظالمانه ایالات متحده ایفا کند.

 در این راستا تدوین بسته های مقابله با تحریم توسط بیمه گران  ضروری به نظر می رسد تا در صورت وقوع ریسک های غیر منتظره، ظرفیت های صنعت بیمه را در شرایط بحرانی به نمایش گذارد .

امید که صنعت بیمه در سایه عمل به قوانین بتواند بیش از پیش ظرفیت های خود را در اقتصاد کشور به ظهور برساند.

محمدابراهیم تحسیری

مدیر عامل شرکت بیمه معلم

۱۳ آذر ۱۳۹۷ خورشیدی

 

————-

پیام تبریک هادی اویار حسین،   نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه پارسیان به مناسبت روز بیمه

بیمه به عنوان فعالیتی مهم و تاثیر گذار در آرامش و آسایش اجتماع همواره مطرح بوده و فعالان این عرصه تمام تلاش خود را برای فراهم آوردن این آرامش اجتماعی بکار گرفته اند.

روز سیزدهم آذر که در تقویم ملی ما بعنوان روز بیمه نامگذاری شده را به تمامی فعالان این صنعت تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون را برایتان خواستارم.

              و من الله توفیق

             هادی اویار حسین

                                                             نایب رییس هیات مدیره ومدیرعامل بیمه پارسیان

 

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا