اخبار مهماقتصادیبیمهپیشخوان

پرتفوی “بیمه تجارت نو” به یک هزار میلیارد تومان رسید

“اقتصادناب_ مدیر عامل بیمه تجارت نو در مراسم افتتاحیه ساختمان جدید ستاد مرکزی تاکید کرد: امروز برای همه ما مبدا جدیدی خواهد بود تا با تلاش مضاعف و انرژی بیشتر پرتفوی شرکت از ۲۰۰ میلیارد تومان به یک هزار میلیارد تومان افزایش یابد. “

به گزارش اقتصادناب ۲۷ مرداد ساختمان جدید ستاد مرکزی بیمه تجارت‌نو درحال و هوای جشن عیدغدیر با حضورقائم مقام مدیرعامل بانک تجارت و نماینده سهامداران عمده به همراه مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و پرسنل این مجموعه افتتاح شد.

دراین رویداد پس از اجرای قطعات موسیقی در وصف و گرامی داشت واقعه غدیر، مدیرعامل بیمه تجارت‌نو با تبریک عید ولایت و امامت تقارن آغاز به کار ستاد در ساختمان جدید با این ایام را از توفیقات مجموعه برشمرد.

نیما نوراللهی سال ۹۷ را سالی پر زحمت درعین حال توام با موفقیت‌های چشم‌گیر برای شرکت توصیف کرده و در این خصوص گفت: افزایش پرتفو یکی از دستاوردهای مهم شرکت است. این رقم از ۹۴ میلیارد تومان سال ۹۶ به ۳۰۰ میلیارد تومان درپایان سال ۹۷ رسیده که حکایت  از ۳ برابر شدن ارزش پرتفو دارد.

وی با اعلام اینکه با وجود تمامی مشکلات ناشی از سیل، امروز پرتفوی شرکت نسبت به مشابه سال گذشته نیز جهش قابل توجهی داشته در توضیح این مهم گفت: ازابتدای سال ۹۸ تا ۲۷ مرداد، پرتفوی ۱۹۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی حاصل شده درحالی که مدت مشابه سال گذشته کل این رقم ۵۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بوده است.

سربلند از سیل خروشان

وی در بخش دیگری از سخنان خود مدیریت سیل رخ داده درفصل بهار را از اقدامات قابل توجه بیمه تجارت‌نو دانسته و تاکیدداشت: کلیه مدیران علی رغم تمام سختی ها با نگاه ارزشی پای کار ایستادند که از ماحصل تلاش تیم های مستقر درمناطق سیل زده، خسارات وارده پس از ارزیابی دراسرع وقت پرداخت شد.

سکاندار تجارت‌نو تاکید داشت: هرچند بالاترین رقم پرداخت خسارت درمیان شرکت های بیمه از آن تجارت‌نو است اما این مساله باوجود شایعات نه تنها هیچ خللی در روند کار وبخش مالی مجموعه ایجاد نکرد بلکه توانستیم ضمن  افزایش دستمزد پرسنل، ساختمان جدید نیز خریداری کنیم.

ساختمان جدیدسرمایه پرسنل و سهامداران

نوراللهی با تاکید بر اینکه یکی از ارکان جدی توسعه شرکت های بیمه‌ای منابع انسانی است ایجاد محیط درخورشان برای فعالیت اعضای خانواده تجارت‌نو در سراسر کشور را از اولویت های مهم مدیران مجموعه برشمرده و گفت: حال که با همت اعضای هیئت مدیره محیطی مطابق با استانداردهای روز دنیا جهت انجام امورتوسط پرسنل ستاد فراهم شده، برای همه ما مبدا جدیدی خواهد بود تا با تلاش مضاعف و انرژی بیشتر پرتفوی شرکت از ۲۰۰ میلیارد تومان به یک هزار میلیارد تومان برسد.

مدیر عامل تجارت‌نو اعلام داشت: این ساختمان که موقعیت اداری مناسبی در شهر تهران دارد سرمایه‌ای برای پرسنل و سهامداران است.

راه رفته

در این مراسم، ابراهیم غلامی معاون توسعه سازمان تجارت‌نو همچنین گزارشی از فرایند خرید و تجهیزساختمان مذکور ارائه کرده و گفت: به دلیل اهمیت جایگاه نیروی انسانی مدیرعامل تاکید داشت در کوتاهترین زمان محیط کاری متناسب با استاندارهای روز مهیا شودکه در نتیجه حمایت وی و اعضای هیئت مدیره این مهم محقق شد.

قدرغدیر

درفصل دیگری از گردهمایی تعدادی ازاعضای خانواده بزگ تجارت‌نو، حجت الاسلام سید عباس موسوی مطلق که از مهمانان ویژه این مراسم بود با تقدیرازعملکرد بیمه تجارت‌نو درسیل اخیر، حضور مدیران و سایرعوامل در میان آن همه مشکلات و رنج را درخشان عنوان کرد.

وی برگزاری جشن غدیر در بیمه تجارت‌نو را اقدامی با ارزش دانسته و اظهارداشت: با تاسف باید بگویم شیعیان غدیر را فراموش کرده اند برای همین است که امروزه تشیع با مشکلات و مسائل عدیده ای رو بروست. غدیر نیاز به تبلیغات گسترده ای دارد تا جهانیان به عظمت این رویداد بزرگ تاریخ اسلام پی برند.

حاشیه شیرین

در پایان این مراسم پس ازپخش کلیپی از سالروز بازگشت آزادگان به وطن با بریدن کیک افتتاحیه توسط مدیرعامل، معاونان وهئیت مدیره کام مدعوین درفضای شاد ایجاد شده شیرین شد.

نشانی ساختمان شیشه‌ای

گفتنی است واحدهای اداری و فنی ستاد مرکزی در ساختمان ۶ طبقه شیشه‌ای جدید به آدرس شریعتی، بالاتر از سه راه ضرابخانه، خیابان دیباج، پلاک۴، مستقرشده و خدمت رسانی به بیمه گذاران بدون وقفه درحال انجام است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا