اجتماعیاخبار روزاقتصادیبیمهفرهنگیپول وسرمایه

همه چیز درباره ارزان ترین و مناسب ترین بیمه مسافرتی کشور

همه آنچه را که قرار است درباره ارزان ترین و مناسب ترین بیمه مسافرتی کشور بدانید

چنانچه شما هم برای یک سفر چند روزه در حال برنامه ریزی هستید حتماً این سؤال برایتان پیش آمده که ارزان ترین و مناسب ترین بیمه مسافرتی کشور را کجا خریداری کنیم. چه عواملی می تواند تأثیر بسزایی بر روی قیمت ارزان ترین و مناسب ترین بیمه مسافرتی کشور داشته باشد؟

امروزه داشتن بیمه مسافرتی آن‌قدر مهم و ضروری است که دیگر در زمره یک خرید لوکس و غیرضروری قرار ندارد. از آنجایی که این نوع بیمه می تواند بیمه گذار را از هر گونه حوادث و مشکلات پیش بینی نشده حمایت کند و بخش اعظمی از خسارات به عمل آمده را جبران نماید در نتیجه تمامی شرکت های بیمه کشور، اخذ بیمه مسافرتی را به تمامی افرادی که اهل سفر و ماجراجویی هستند پیشنهاد می کنند.

حال سؤال اینجا است که ارزان ترین و مناسب ترین بیمه مسافرتی کشور چه نوع بیمه ای است؟ آیا می توان به این نوع بیمه برای مسافرت های خود اعتماد کرد؟ ما در این رپورتاژ خود با تعریف کاملی از ارزان ترین و مناسب ترین بیمه مسافرتی کشور و بررسی عوامل مؤثر در انتخاب آن، شرایط این نوع بیمه را برایتان توضیح دهیم.

ارزان ترین و مناسب ترین بیمه مسافرتی کشور

سفر است و حوادث غیرقابل پیش بینی آن که ممکن است هر مسافری را تهدید کنند. خصوصاً اگر هدف از سفر، تفریح و کسب آرامش خاطر باشد. از رو بیمه مسافرتی یکی از ضروریات اصلی برای لذت بخش بودن سفر است. به ویژه اگر هدف از انتخاب این نوع بیمه، خرید ارزان ترین بیمه مسافرتی با کامل ترین پوشش دهی باشد. شرکت های بیمه داخلی کشور سال های طولانی است که بهترین خدمات مسافرتی برای مقاصد داخلی و خارجی را به بیمه گذاران خود ارائه می کنند. خدماتی که هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین و اینترنتی، تنها با نصب اپلیکیشن بیمه در اختیار بیمه گذاران قرار داده می شود. بیمه مسافرتی ارزان از آن دسته بیمه های کشوری است که با ارائه پکیج کامل و درجه یک از پوشش های بیمه ای توانسته رضایت مشتریان و بیمه گذاران خود را در حد اعلی به دست آورد.

عوامل مؤثر در خرید ارزان ترین و مناسب ترین بیمه مسافرتی کشور

باید گفت عوامل و متریال های زیادی در تعیین قیمت ارزان ترین و مناسب ترین بیمه مسافرتی کشور تأثیرگذار اند. بنابراین اگر قصد خرید ارزان ترین بیمه مسافرتی را دارید لازم است تمامی این عوامل را شناسایی و به هنگام خرید این نوع بیمه، آن ها را در نظر بگیرید. در ادامه به معرفی هرکدام از این عوامل می پردازیم:

· سن بیمه گذار: سن بیمه گذار از جمله عوامل اصلی در انتخاب بیمه مسافرتی ارزان است که رابطه مستقیمی با قیمت آن دارد. در واقع هرچه سن بیمه گذار پایین تر باشد به همان اندازه قیمت بیمه مسافرتی نیز پایین می آید. به همین علت بسیاری از شرکت های بیمه کشوری برای تعیین قیمت این نوع بیمه، شرایط سنی را به ترتیب زیر طبقه بندی کرده اند:

کودکان تا ۱۲ سال

۱۳ تا ۶۵ سال

۶۶ تا ۷۰ سال

۷۱ تا ۷۵ سال

۷۶ تا ۸۰ سال

۸۱ تا ۸۵ سال

نکته جالب و درخور توجه این است که از جمله شرکت های معتبر و شناخته شده ای که بیمه مسافرتی ارزان و بسیار مناسب برای افراد بالای ۸۵ سال نیز ارائه می کند شرکت بیمه ایران می باشد.

· مدت سفر: مدت زمان سفر از دیگر عواملی است که در ارزان بودن بیمه مسافرتی نقش مبرهنی ایفا می کند. به واقع در تمام مدتی شما در سفر هستید می توانید بیمه مسافرتی خود استفاده کرده از خدمات و پوشش های بیمه آن بهره مند شوید. آنچه در مدت زمان ارزان ترین بیمه مسافرتی مورد توجه است این می باشد که قیمت بیمه مسافرتی ۶ ماهه نصف بیمه مسافرتی یک ساله است. بسیاری از شرکت های بیمه، ارزان ترین و مناسب ترین بیمه مسافرتی کشور را به صورت زیر طبقه بندی می کنند:

۱ تا ۷ روزه

۸ تا ۱۵ روزه

۱۶ تا ۲۳ روزه

۲۴ تا ۳۱ روزه

۳۲ تا ۴۵ روزه

۴۶ تا ۶۲ روزه

۶۳ تا ۹۲ روزه

شش ماهه

یک ساله

از دیگر عواملی که نمی توان تأثیرات آن را بر روی قیمت ارزان ترین بیمه مسافرتی نادیده گرفت عبارت اند از:

· مقصد سفر

· سقف تعهدات بیمه مسافرتی

· انتخاب شرکت کمک رسان در ارزان ترین بیمه مسافرتی

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا