اجتماعیاخبار روزاخبار مهماستانهااقتصادیکرمانشاه

نوید رونمایی از شخصیت سمبلیک ایرانی اسلامی شیرین و فرهاد در کرمانشاه

ستاد مردمی «کرمانشاه2020» تشکیل شد

اقتصادناب_باحضور جمعی از هنرمندان، اساتید دانشگاه، کارآفرینان و اهالی رسانه؛ستاد مردمی «کرمانشاه۲۰۲۰» تشکیل شد

باحضور جمعی از هنرمندان، اساتید دانشگاه، کارآفرینان و اهالی رسانه در کافه کارآفرینی کرمانشاه، ستاد مردمی «کرمانشاه۲۰۲۰» رسما تشکیل شد.

به گزارش اقتصادناب، در این جلسه که عصر امروز (سه شنبه ۲۵ تیرماه) و با حضور دکتر گودرزی مدیرکل امور اجتماعی استانداری، دکتر قبادی معاون فرمانداری کرمانشاه و جمعی از هنرمندان، اساتید دانشگاه، کارآفرینان و اهالی رسانه در کافه کارآفرینی کرمانشاه برگزار شد، ستاد مردمی «کرمانشاه ۲۰۲۰» رسما تشکیل شد.

همچنین در این جلسه، گروه هنر و اقتصاد شرکت جاده ابریشم (مالک بستر تجاری آنلاین zoza) از طراحی و رونمایی از اولین شخصیت ایرانی اسلامی و سمبلیک ایران زمین به نام «شیرین و فرهاد» در آینده نزدیک خبر دادند.

گفتنی است؛ این شخصیت سمبلیک توسط گروهی از هنرمندان و اساتید دانشگاهی استان، طی ۲ سال اخیر طراحی و ساخته شده که قرار است در روز ملی کرمانشاه (پنجم مردادماه) از آن رونمایی شود.

همچنین در این جلسه مقرر شد که از تمام ظرفیت استان برای حمایت از برگزاری اولین جشنواره عکس ملی با نام «نگاره های سرزمین مادری» در کرمانشاه حمایت به عمل آید.

همچنین در این جلسه مقرر شد که میز «کرمانشاه۲۰۲۰» در کافه کارآفرینی کرمانشاه توسط هادی نوروزی، سردبیر باختر و ایده پرداز اصلی این طرح دایر شود.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا