اخبار مهماقتصادیبانک و بورسبیمههرمزگانویژهپیشخوان

اقتصاد ناب_هرمزگان؛مدیر جدید سرپرستی بندر عباس بیمه سرمد معرفی شد

معرفی مدیر جدید سرپرستی بندرعباس بیمه سرمد با حضور کاتب رییس هیات مدیره، حسینی عضو هیئت مدیره، اسماعیلی زاده مدیرکل بانک صادرات استان هرمزگان و جمعی از معاونان ایشان، کتیرایی مدیر امور شعب و نمایندگان و صیفوری مدیر جدید سرپرستی بندرعباس بیمه سرمد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد ناب، در این جلسه ضمن معرفی صیفوری به عنوان مدیریت جدید بیمه سرمد استان هرمزگان، به تحکیم روابط و تعاملات بیشتر بانک صادرات و بیمه سرمد در این استان تاکید شد و استفاده از ظرفیت های بازاریابی و تبلیغاتی در حوزه های مشترک، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
حسینی، عضو هیئت مدیره بیمه سرمد در این مراسم با اشاره به پتانسیل صنعتی استان هرمزگان، کسب رتبه نخست بانک صادرات در جذب منابع مالی در استان را فرصت مغتنمی در جهت ارائه خدمات بیمه ای به مشتریان بانک صادرات در این استان دانست.
وی با بیان راهکارهای افزایش پرتفوی سالم از طریق تعامل با بانک صادرات، از آغاز طرح بازاریابی عمومی بانک و بیمه به صورت پایلوت در چندین استان کشور خبر داد و افزود: انشالله این طرح به زودی در تمامی استان ها با مشارکت و همکاری بازنشستگان بانک و فرزندان ایشان اجرایی خواهد شد.
کاتب نیز در این مراسم ضمن بررسی و موشکافی دلایل عدم تحقق صد در صدی برنامه های پیش بینی شده در سال گذشته در این استان، ابراز امیدواری کرد: با انتخاب به جا و شایسته جناب آقای صیفوری به عنوان مدیری با سابقه و بومی که از بدنه بانک صادرات نیز می باشد، این موانع از بین رفته و شاهد افزایش سهم بازار بیمه سرمد در این استان خواهیم بود.
وی افزود: یکی از اهداف و برنامه های شرکت بیمه سرمد در تمام کشور، ارائه خدمات نوین و ویژه به پرسنل معزز بانک صادرات می باشد که با لطف خدا و تلاش تمامی پرسنل بیمه سرمد در همه استان ها، رضایتمندی ۱۰۰ درصدی در این زمینه حاصل گردیده است .
اسماعیلی زاده، مدیر شعب بانک صادرات استان هرمزگان نیز ضمن خوش آمد گویی به مدعوین، انتخاب شایسته جناب صیفوری به عنوان مدیریت بیمه سرمد استان هرمزگان را نشان از تدبیر صحیح اعضای محترم هیات مدیره این شرکت دانست و به آن ها اطمینان خاطر داد: بانک صادرات برای همکاری همه جانبه با شرکت بیمه سرمد در جهت بهره برداری از تمامی ظرفیت های خود در استان از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.
همچنین وی خاطرنشان کرد: کلیه پرسنل بانک صادرات این استان از خدمات بیمه سرمد کمال رضایت را دارند.
در ادامه این سفر استانی، مدیران بیمه سرمد از بندر شهید باهنر بازدید به عمل آوردند و نشست مشترکی با حضور آقای مهندس حسینی؛ مدیر بندر شهید باهنر برگزار و در جهت توسعه همکاری های مشترک بحث و تبادل نظر نمودند.
همچنین نشستی نیز در بندر شهید رجایی و در شرکت خدمات بازرگانی و دریایی خلیج پژم با مدیریت آقای مهندس شهسواری مدیرعامل این شرکت برگزار شد که در این جلسه دو طرف در خصوص امور بیمه ای شرکت خلیج پژم، آغاز مراودات بیمه ای فی مابین و لزوم همکاری در جهت افزایش نفوذ بیمه سرمد در بنادر و به ویژه منطقه استراتژیک بندر شهید رجایی به بحث و گفتگو پرداختند .
پس از آن رییس هیات مدیره و هیئت همراه در دفتر شعبه بندرعباس حضور یافته و با نمایندگان و پرسنل شعبه دیدار کردند. در این جلسه که در فضایی کاملا صمیمی برگزار شد، نمایندگان به طرح مشکلات خود پرداختند و راهکارهایی در جهت رفع موانع موجود ارائه گردید.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا