اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیبیمهپول وسرمایهپیشخوان

شورای راهبردی شبکه فروش در سندیکای بیمه گران تشکیل شد

رئیس و اعضاء هیات رئیسه انتخاب شدند +اسامی

بر این اساس ، اعضا هیات رئیسه  از سوی شورای راهبردی شبکه فروش که بنا به دعوت سندیکای بیمه گران با حضور انجمن ها و کانون های نمایندگان و کارگزاران بیمه در روز دوشنبه ۲۲ مهرماه از طریق انتخابات در محل سندیکای بیمه گران برگزار گردید، انتخاب شدند.
گفتنی است در این جلسه سمت اعضاء هیات رئیسه مشخص شد که بنابر تصمیمات اتخاذ شده رضا یدالهی از بیمه البرز به عنوان رئیس هیات رئیسه ، محمد رضا خاوری از کارگزاران بیمه به عنوان نایب رئیس هیات رئیسه  ، رضا دمقی ار بیمه آسیا به عنوان دبیر هیات رئیسه ،محمد رضا تولائی از انجمن کارگزاران بیمه به عنوان عضو هیات رئیسه و ابوالقاسم خاکباز از بیمه نوین به عنوان عضو هیات رئیسه انتخاب شدند.

گفتنی است، ایجاد شورای راهبردی شبکه فروش در سندیکای بیمه گران نشان می دهد ، در فصل تازه مدیریتی این تشکل صنفی توجه به نمایندگان و کارگزاران در دستور کار قرار گرفته است.

گفته می شود ایجاد هماهنگی میان سندیکای بیمه گران با سایر تشکل های صنفی شبکه فروش در صنعت بیمه ، انسجام در تصمیمات بالادستی در خصوص شبکه فروش ، هدف گذاری برای احقاق حقوق این شبکه از اهداف  شورای راهبردی شبکه فروش می باشد.

منبع:ریسک نیوز

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا