اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

تاکید بر وصول مطالبات بیمه آرمان در معارفه معاون فنی جدید

تاکید بر وصول مطالبات بیمه آرمان در معارفه معاون فنی جدید

مدیر عامل بیمه آرمان در آئین معارفه سرپرست جدید معاونت فنی این شرکت، اولویت اول بیمه آرمان را وصول مطالبات و ایفای تعهدات عنوان کرد.

به گزارش اقتصادناب،مدیر عامل بیمه آرمان در آئین معارفه سرپرست جدید معاونت فنی این شرکت، اولویت اول بیمه آرمان را وصول مطالبات و ایفای تعهدات عنوان کرد.

در این مراسم که امروز با حضور قائم مقام، معاونان و مدیران شرکت برگزار شد، روح اله عظیمی گل تبه به عنوان سرپرست معاونت فنی بیمه آرمان معرفی گردید.

علیرضا بیانیان در این جلسه بر نقش محوری معاونت فنی در شرکت بیمه تأکید کرد و پایش و تحلیل مسائل فنی و کمک به هیأت مدیره و سایر معاونت ها در بررسی پرونده های خاص را از جمله وظایف مهم این معاونت بر شمرد.

مدیر عامل بیمه آرمان معاونت فنی را به عنوان قلب تپنده شرکت توصیف کرد و افزود تقویت بخش های مختلف شرکت با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا برای ادارۀ این معاونت بسیار ضروری است و لازم است هماهنگی و انتقال اطلاعات این حوزه به شعب و شبکه فروش مدنظر مسئولان آن قرار بگیرد.

گفتنی است روح اله عظیمی گل تپه سرپرست جدید معاونت فنی بیمه آرمان دارای مدرک کارشناسی ارشد آمار بیمه (اکچوئری) از دانشگاه شهید بهشتی است و از سال ۱۳۸۱ تاکنون در حوزه های مختلف فنی صنعت بیمه فعالیت کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا