اخبار مهماقتصادیبیمهحقوقیویژه

بازدید نمایندگان نهاد ناظر از سه شرکت بیمه

 

” اقتصادناب_هیاتی از بیمه مرکزی در ادامه برپایی نشست های مشترک نهاد ناظر و فعالان صنعت بیمه از شرکت‌های بیمه نوین، تجارت نو و سامان بازدید کردند. “

به گزارش اقتصادناب  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی اعلام کرد: در راستای اجرای سیاست های راهبردی و ماموریت های بیمه مرکزی و همچنین نظارت مستمر بر فعالیت شرکت های بیمه ای، برنامه بازدیدهای دوره ای از شرکت های بیمه در دستور کار بیمه مرکزی قرار گرفت.
غلامرضا سلیمانی؛ رییس کل بیمه مرکزی با تاکید بر تعامل هر چه بیشتر دستگاه ناظر از اعضای هیات عامل و مدیران بیمه مرکزی خواست تا با حضور در شرکت های بیمه و تشکیل جلسات مشترک با مدیران عامل و اعضای هیات مدیره این شرکت ها ضمن بررسی آخرین وضعیت عملکرد فنی، عملیات بیمه ای و صورت های مالی از نزدیک در جریان آخرین تحولات بیمه ای قرار بگیرند.
بر اساس این گزارش، این هیات پس از بازدید و بررسی مسائل و مشکلات شرکت های بیمه ایران، آسیا، دانا، پارسیان، رازی، حکمت، کوثر و همچنین پژوهشکده بیمه در ادامه در شرکت های بیمه نوین، تجارت نو و سامان نیز حضور یافتند و با برپایی جلسات مشترک با گردانندگان این شرکت ها با مدیران عامل، معاونان و اعضای هیات مدیره جلساتی برگزار کردند.
گفتنی است، در راستای تقویت تعامل نهاد ناظر و صنعت بیمه این بازدیدها و نشست های مشترک با ابتکار رییس کل بیمه مرکزی به شکل مستمر ادامه خواهد داشت.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا