اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوانکرمانشاه

اقتصادناب_کرمانشاه؛شرکتهای بیمه تاکنون چقدر خسارت به زلزله زدگان کرمانشاه پرداخت کردند؟

اقتصادناب- شرکتهای بیمه عضو سندیکای بیمه گران ایران در حادثه زلزله آبانماه ۹۶ کرمانشاه تاکنون ۱۵۸۰ میلیارد ریال خسارت پرداخت کرده اند.

به گزارش سایت تحلیلی- خبری اقتصادناب و به نقل  از روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، سید محمد علیپور با اشاره به عملکرد مثبت شرکتهای بیمه در زلزله کرمانشاه از بررسی ۳۵ هزار پرونده توسط ۲۰ شرکت فعال در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: بابت ۳۵ هزار پرونده خسارت زلزله آبانماه ۹۶ در کرمانشاه تاکنون ۱۵۸۰ میلیارد ریال خسارت توسط شرکتهای بیمه عضو سندیکای بیمه گران ایران پرداخت شده است.
دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران  افزود: از مجموع خسارت پرداختی، بیمه های البرز با ۴۳۰ میلیارد ریال، آرمان با ۳۲۰ میلیارد ریال و کوثر با ۳۰۰ میلیارد ریال بیشترین میزان پرداخت خسارت را داشته اند.
وی همچنین با اشاره به اثرات مثبت حضور متعهدانه شرکتهای بیمه در حادثه زلزله کرمانشاه گفت: بررسی های شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان کرمانشاه نشان می دهد که  نوع خدمات رسانی و انجام به هنگام تعهدات شرکتهای بیمه در افکار عمومی استان تاثیر مثبتی داشته است به گونه ای که علاوه بر افزایش شناخت مردم محلی از بیمه، میزان فروش بیمه نامه آتش سوزی با پوشش زلزله رشد صد درصدی داشته است.
گفتنی است شرکتهای بیمه عضو سندیکای بیمه گران در طی هشت ماه گذشته پس از زلزله کرمانشاه با سرعت ، دقت و بدور از حواشی رسانه ای حداکثر مساعدت ممکن را با بیمه گذاران حادثه دیده داشته و تعهدات خود را در اسرع وقت به انجام رسانده اند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا