اخبار مهماقتصادیبیمهقزوینویژهپیشخوان

اقتصادناب_قزوین؛عملیات احداث ساختمان بیمه ایران

مدیرعامل بیمه ایران در این مراسم با بیان اینکه روزانه ۲۸۰ میلیارد ریال از سوی این شرکت به خسارت دیدگان در سراسر کشور پرداخت می شود افزود : بیمه ایران با هفت میلیون بیمه نامه در کشور به عنوان بزرگترین شرکت بیمه ای محسوب می شود که رضایت مردم را از خدمات ارائه شده به همراه داشته است.

رییس هیات مدیره بیمه ایران تصریح کرد نمایندگی های بیمه ایران باید سعی کنند تا با برنامه ریزی های مناسب بهترین خدمات خود را در کوتاهترین زمان ممکن به مردم ارائه دهند ؛ در همین راستا، تعویض برخی بناهای نامناسب و تبدیل آن به ساختمان های جدید به منظور ارائه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان در دستور کار قرار گرفته است.

آقای پورکیانی ادامه داد: امیدواریم در این راستا مردم نیز نسبت به گذشته توجه بیشتری به امور بیمه ای داشته باشند تا در هنگام حوادث و بلایای طبیعی خسارت های کمتری را متحمل شوند.

پورکیانی با اشاره به سهم مهم استان قزوین در اقتصاد کشور گفت: امیدواریم با مدیریت استاندار محترم و سایر مسئولان  و افزایش پوشش های بیمه ای سازمان های دولتی و بنگاههای اقتصادی استان ، زمینه ایجاد امنیت اقتصادی بیشتر در استان فراهم شود و امکان مشارکت بیشتر صنعت بیمه در مسیر توسعه استان میسر شود.

“محسن شمس ” مدیرکل بیمه ایران استان قزوین نیز در این مراسم گفت: بیمه ایران در کلیه رشته‌های بیمه زندگی و غیرزندگی فعالیت می‌کند و با عرضه بیمه‌های تجاری و خانواده شامل بیمه‌های اتومبیل‌، اشخاص (عمر – حادثه – درمان )، آتش‌سوزی، باربری، مهندسی و مسئولیت بیش از نیمی از سهم بیمه‌های بازرگانی کشور را دراختیاردارد.

مهندس ترابی مدیرکل پشتیبانی شرکت سهامی بیمه ایران نیز در این جلسه به مشخصات پروژه احداث ساختمان ستادی شرکت سهامی بیمه ایران استان قزوین اشاره کرد و گفت : این پروژه در ۶ هزار و ۹۶۱ مترمربع زیربنا  در مدت ۳۰ماه احداث خواهد شد که دارای ۷ طبقه شامل زیرزمین  و شش طبقه بالای آن عنوان کرد.

گفتنی است نخستین دفتر مرکزی بیمه ایران استان قزوین در سال ۱۳۲۵ دایر شده است و هم اکنون ۱۰۸ نمایندگی فعال حقیقی، حقوقی و کارگزاری بیمه ایران در استان وجود دارد که از این تعداد چهار شرکت خدمات بیمه ای و ۹ کارگزار هستند.  استان قزوین دارای ۳ شعبه قزوین ،تاکستان و شهر صنعتی البرز می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا